Wymiana radia

wymiana radia

26 Mar 2010, 10:00

Witam. Od razu na wstepie zaznacze , ze jestem w tym temacie calkiem zielony. Od 2 dni jestem posiadaczem auta vauxhall vectra z 1997 r. Wczoraj postanowilem wymienic w nim radio poniewaz byl to jakis stary kaseciak. Wyciagnelem radio z poprzedniego auta (golf 3) radio to jakis pioneer , model dopisze pozniej , jezeli jest istotny. Nastepnie wyciagnalem radio z vauxhalla , zabieram sie do przepiecia a tu odziwo nie pasuje ani ta duza kostka , ani kabel do anteny. Czy jest mozliwosc przerobienia tych wtykow ktore sa w aucie zeby pasowaly do tego radia? jezeli tak to ile takie zabieg kosztuje i gdzie sie najlepiej zglosic?
sxatan
Nowicjusz

Miejscowość: Nowogrodziec

Re: Wymiana radia

26 Mar 2010, 11:20

Nie miałem syku z anglikami ale powinno być tak samo jak w Oplu bo nie wiem czy wiesz ale Vauxhall to po prostu Opel poszukaj kostki tu - [link wygasł]
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...
    Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Palenie gumy, najmłodszy kaskader motocylkowy w Polsce, Piotruś
      Rolls-Royce Ghost, logo na masce
      Paweł Trela, Sławek Grausam, Driftingowych Mistrzostw Polski 2012
      Jeep Wrangler o zmierzchu pod górę