Wymiana uszczelnień na wtryskach, brak mocy 1.9 TDI Skoda Octavia

Wymiana uszczelnień na wtryskach, brak mocy 1.9 TDI Skoda Octavia

09 Lis 2019, 18:26

Witam,

Jestem po wymianie uszczelnien na pompowtryskach w 1.9tdi nr uszczelnien 1417010997, auto nierowno pracowalo i mialo na zimnym problem z odpaleniem. Zalecenie uszczenic wtryski, apo uszczelnieniu lepsza praca silnika, odpala bezproblemowo. Problem ze obecie brak mocy, mial ktos taki objaw? Uszczelnienie wtryskow nie powinno miec na to wplywu? Zalaczam foto z wartosciami jaki mam obecnie

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

dwor87
Obserwowany

Zdjęcia: 0
  • Re: Wymiana uszczelnień na wtryskach, brak mocy 1.9 TDI Skoda Octavia

24 Lis 2019, 13:37

dwor87 napisał(a):Zalaczam foto z wartosciami jaki mam
    Tu dawki wyglądają prawidłowo. Powinieneś sprawdzić jeszcze kąt wtrysku.

Nie pamiętasz jak wyglądały te dawki przed uszczelnieniem?
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 38
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led
    Jaka jest różnica między światłami głównymi led a nieraz opcja basic led lub mid led (nowa Toyota C-HR wersja Style) Słyszałem, że full led mają światła soczewkowe a przy basic led w Toyocie jest standardowy ...
    Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie
    Berlinette A110 zaprezentował Jean Rédélé na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku. Samochód wzorowany na modelu Alpine A108 zyskał na stylu i stał się bardziej rasowy za sprawą bardziej płaskiej ...

•  
    • Warto przeczytać