WYNAJMIJ AUTO KEMPINGOWE!!!!

WYNAJMIJ AUTO KEMPINGOWE!!!!

11 Sie 2007, 12:42

[link wygasł]
Maciej
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

Re: WYNAJMIJ AUTO KEMPINGOWE!!!!

11 Sie 2007, 14:19

Wiesz co bym ci poradził ,jak chcesz dobrze rozkrecić interes to zrób jeszcze takie podziały:
Doba -140 zł Kaucja 600 zł
Weekend -220 zł Kaucja 800 zł
Tydzień -1100 zł Kaucja 1000
Miesiąc 4000 zł Kaucja 2000zł
Jak ktoś wynajmie na miesiąc to zobacz ile Ci kasy przypłynie:P
Fajna sprawa takie autko ale tak na miesiąc mieszkac w takim czyms to se niewyobrażam :P
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny

Miejscowość: kRk

Re: WYNAJMIJ AUTO KEMPINGOWE!!!!

11 Sie 2007, 15:24

...masz racje z promocjami i rozkręceniem.
...ale:)
Samochodzik jest moim hobbystycznym sprzętem, który nie jest po to by dla mnie zarabiać. Wynajmuje auto po to by na siebie zarabiało. Pozwala mi to na utrzymanie auta w nienagannej kondycji i zostaje mi na własne wakacje. Miesiąc czasu również nie chciałbym w nim mieszkać:D Większość klientów bierze busika na 3-7dni. Cena 140zł za dobę nie jest kwotą wygórowaną i nie mam potrzeby wypuszczać go taniej. Kaucja stała niezależnie od długości najmu. Płatność z góry. Jesli jedziesz na wakacje w cztery osoby wychodzi to po około 35zł na dobę. Za te 35zeta masz możliwość korzystania z nieograniczonej swobody. jedziesz gdzie chcesz, nie masz punktów docelowych z noclegami. Nudzi Ci się o 2 w nocy- wsiadasz i jedziesz w inne miejsce. Opłaty za nocleg i tak nie płacisz.
Oczywiście dzięki za poradę.
Dla przyszłych najemców:
Oczywiście przy najmie dłuższym niż tydzień - obiecuje rabat:)
Pozdrawiam i zapraszam
Maciek
Maciej
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...
    Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      GTP Light
      Jaguar