Wypłata odszkodowania???

27 Cze 2013, 16:36

Po kiego pchać się do sądu od razu i to samemu? Więcej nerwów i szarpaniny niż to wszystko warte. Ja bym zleciła firmie jak mówi Marta, mój tata obie swoje stłuczki załatwiał w noRisku, odszkodowanie dostał, o żadnym sądzie nie było mowy. Takie firmy znają się na rzecz, wiedzą o jakie kwoty wnioskować, jak to uzasadniać etc. Wiadomo, że jest jakaś prowizja, ale jeśli nic nie ugrasz to nic nie płacisz, więc gra warta świeczki ;) Z mojej strony mogę więc polecić: noRisk.net.pl
Telka
Nowicjusz
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 0- 1-2013
Auto: Renault Scenic
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna

19 Sie 2013, 08:45

Jestem tego samego zdania, co Marta. w takich sytuacjach najlepiej jest skierować swoją sprawę do odpowiedniej firmy, gdzie fachowcy od odszkodowań będą wiedzieli, jak przeprowadzić postępowanie. Po swojej stłuczce, która rzekomo była z mojej winy, prawnicy udowodnili, że nie tylko nie było to moja wina, ale także wywalczyli dla mnie odszkodowanie z oc sprawcy.
lolek369
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: audi a3

22 Lis 2013, 10:57

Według mnie jest Ci potrzebna pomoc nie tylko biegłego od spraw wypadku, ale również od odszkodowań. Skontaktuj się z bardzo dobra firmą, która jest w Twoim mieście. Ja maiłam trochę podobna sytuację. Miałam wypadek samochodowy ale w UK. Podczas wypadku doznałam złamania lewej nogi. W szpitalu leżałam ponad 7 dni. Sytuacja na tyle była skomplikowana, ponieważ byłam obcokrajowcem i całą winę przerzucili na mnie. Oczywiście odszkodowanie dostałam ale bardzo małe. Wtedy to całkiem przypadkiem dostałam namiar na firmę która specjalizuje się tego typu sprawami. W konsekwencji sprawę pozytywnie zakończyli dla mnie. Dostałam większe odszkodowanie za ten wypadek. Może popytaj w firmach tego typu.
wawaon
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 19 03 1984
Auto: volvo
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2013, 12:36

Zgadza się - skorzystaj z pomocy firmy, która zajmuje się takimi rzeczami. Trzeba pokazać ubezpieczycielom, że ludzie to nie de..le i wiedzą, gdzie mają uderzyć, aby odzyskać swoje. Im więcej ludzi będzie w ten sposób postępowało, tym prędzej firmy ubezpieczeniowe dadzą sobie spokój z zaniżaniem odszkodowań.
Działanie takich firm odzyskujących ubezpieczenia jest prosta i nie skomplikowana - znają sie na przepisach w sprawach od ubezpieczenień oraz sprawach karnych.Wysyłają do ubezpieczyciela pismo z odpowiednimi artykułami i na koniec proponują ugodę w formie rządanej wypłaty albo spotkanie w sądzie. No i na tym się kończy, ponieważ ubezpieczyciele wiedzą, że nie wygrają.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

30 Lis 2013, 23:12

Jestem zwolennikiem od razu zwracania się do prawnika w takich sytuacjach. Co to w ogóle ma być, że ktoś się odwołuje, ma rację a ubezpieczyciel i tak swoje i odmawia. Korzystałem w Poznaniu z xaltum. Mają dużą wiedzę, od razu wiedzieli co i jak, dostałem bardzo wysokie odszkodowanie.
Bartek251
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: skoda

19 Mar 2015, 11:45

Witam wczoraj miałem stłuczkę mój samochód : Opel Astra 1.6 16v -1992r oczywiście nie z mojej winy kobieta wymusiła pierwszeństwo wgnieciony i zarysowany lewy zderzak + rysa poszła troche na dżwi, spisaliśmy oświadczenie zgłosiłem do ubezpieczalni kobiety-" Interisk" dziś dzwonili do mnie z opcją ugody czyli 700 zł i po sprawie nie zgodziłem się na dniach ma przyjechać rzeczoznawca ciekawe czy da mi więcej , miał ktoś podobną sytuację i dostał więcej niż 700zł i czy ewenetualnie 700zł starczy na pokrycie szkód ?
kamilos23
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 0- 4-2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel astra 1.6 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

19 Mar 2015, 12:03

Jak dla mnie 700 zł zdecydowanie wystarczy na naprawę w warsztacie. Zadzwoń do warsztatów w Twojej okolicy i zapytaj za ile coś takiego by zrobili :)
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 113
Prawo jazdy: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

19 Mar 2015, 12:28

czyli raczej nie ma szans żeby rzeczoznawca dał mi więcej :sly:
kamilos23
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 0- 4-2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel astra 1.6 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

19 Mar 2015, 12:33

Zawsze są szanse, zwłaszcza, gdy to pierwsza oferta ubezpieczyciela. Kwestia tego, po co składać odwołania itp skoro pierwsza kwota może okazać się wystarczająca do pokrycia szkody ;) Pomijam tu oczywiście fakt chęci dodatkowego zarobku ;)
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 113
Prawo jazdy: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

13 Kwi 2015, 13:54

Jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowania to z własnego doświadczenia polecam Kancelarię CITO. Pomogli mi niezmiernie. Pełna profesjonalna obsługa.
Zleciłem im prowadzenie mojej sprawy i się nie zawiodłem. Dostałem samochód zastępczy i bardzo profesjonalną obsługę prowadzenia sprawy. W CITO pracują najlepsi specjaliści. Sam nigdy bym nie uzyskał odszkodowania w taki sposób.
I ponawiam - bez pomocy prawnej jest nieporównywalnie trudniej.
EBroniecki
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 09 1981
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Audi A3
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

18 Maj 2017, 22:29

Skontaktuj się z firmą Poena, podobnie sytuacja wyglądała u mnie, firma zbytnio nie miała ochoty wypłacić mi należnych środków, a gdy już dostałem to było bardzo zaniżone. Firma ponownie zwróciła się w moim imieniu i odzyskała kwotę, o którą zostało zaniżone moje odszkodowanie.
Dylakowski
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 09 1985
Auto: BMW

26 Lip 2017, 21:55

Osobiście polecam firmę (reklama )Wystarczy wysłać im kosztorys sprawy poprzez formularz na stronie. Zweryfikują go i przedstawią propozycję dopłaty. Jeżeli je zaakceptujesz otrzymasz dopłatę do odszkodowania, a firma przejmuje sprawę. Ja w ten sposób dostałem dodatkowe 1000 zł.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 14 Sie 2017, 07:53, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
mwesolowski
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 09 10 2001
Auto: Skoda Octavia II
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

24 Sie 2017, 15:41

Witam , ja pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań i zajmujemy się pomocą osob ktore sa niezadowolne z otrzymanego odszkodowania . Bezpłatnie weryfujemy czy nalezy sie dopłata w ciagu 48 godzin jestesmy w stanie sprawdzić jaka kwota dopłaty należy sie poszkodowanej osobie . Jeśli jestes zainteresowany lub masz jakies pytanie zapraszam WAS do kontaktu. Przedstawie wam całą sytuacje , także pomogę w innych odszkodowaniach jeżeli macie jakiś problem z uzyskaniem . Pozdrawiam Adam
Drabiczek2
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 14 05 2010
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: VW Golf
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

29 Sie 2017, 11:54

Witam,
ja ostatnio (jakieś 3 miesiące) miałem problem z zaniżonym odszkodowaniem. Zgłosiłem się do firmy (reklama) l Bardzo sprawne załatwienie formalności, pieniądze dostałem z góry, w przeciągu tygodnia. Wszystkim się zajęli. Naprawdę polecam
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 31 Sie 2017, 09:40, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
AndrZ
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Audi A6