Wypłata odszkodowania???

Re: Wypłata odszkodowania???

27 Cze 2013, 17:36

Po kiego pchać się do sądu od razu i to samemu? Więcej nerwów i szarpaniny niż to wszystko warte. Ja bym zleciła firmie jak mówi Marta, mój tata obie swoje stłuczki załatwiał w noRisku, odszkodowanie dostał, o żadnym sądzie nie było mowy. Takie firmy znają się na rzecz, wiedzą o jakie kwoty wnioskować, jak to uzasadniać etc. Wiadomo, że jest jakaś prowizja, ale jeśli nic nie ugrasz to nic nie płacisz, więc gra warta świeczki ;) Z mojej strony mogę więc polecić: noRisk.net.pl
Telka
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 1-2013
Auto: Renault Scenic
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna

19 Sie 2013, 09:45

Jestem tego samego zdania, co Marta. w takich sytuacjach najlepiej jest skierować swoją sprawę do odpowiedniej firmy, gdzie fachowcy od odszkodowań będą wiedzieli, jak przeprowadzić postępowanie. Po swojej stłuczce, która rzekomo była z mojej winy, prawnicy udowodnili, że nie tylko nie było to moja wina, ale także wywalczyli dla mnie odszkodowanie z oc sprawcy.
lolek369
Obserwowany

Auto: audi a3

22 Lis 2013, 11:57

Według mnie jest Ci potrzebna pomoc nie tylko biegłego od spraw wypadku, ale również od odszkodowań. Skontaktuj się z bardzo dobra firmą, która jest w Twoim mieście. Ja maiłam trochę podobna sytuację. Miałam wypadek samochodowy ale w UK. Podczas wypadku doznałam złamania lewej nogi. W szpitalu leżałam ponad 7 dni. Sytuacja na tyle była skomplikowana, ponieważ byłam obcokrajowcem i całą winę przerzucili na mnie. Oczywiście odszkodowanie dostałam ale bardzo małe. Wtedy to całkiem przypadkiem dostałam namiar na firmę która specjalizuje się tego typu sprawami. W konsekwencji sprawę pozytywnie zakończyli dla mnie. Dostałam większe odszkodowanie za ten wypadek. Może popytaj w firmach tego typu.
wawaon
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 03 1984
Auto: volvo
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2013, 13:36

Zgadza się - skorzystaj z pomocy firmy, która zajmuje się takimi rzeczami. Trzeba pokazać ubezpieczycielom, że ludzie to nie de..le i wiedzą, gdzie mają uderzyć, aby odzyskać swoje. Im więcej ludzi będzie w ten sposób postępowało, tym prędzej firmy ubezpieczeniowe dadzą sobie spokój z zaniżaniem odszkodowań.
Działanie takich firm odzyskujących ubezpieczenia jest prosta i nie skomplikowana - znają sie na przepisach w sprawach od ubezpieczenień oraz sprawach karnych.Wysyłają do ubezpieczyciela pismo z odpowiednimi artykułami i na koniec proponują ugodę w formie rządanej wypłaty albo spotkanie w sądzie. No i na tym się kończy, ponieważ ubezpieczyciele wiedzą, że nie wygrają.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

01 Gru 2013, 00:12

Jestem zwolennikiem od razu zwracania się do prawnika w takich sytuacjach. Co to w ogóle ma być, że ktoś się odwołuje, ma rację a ubezpieczyciel i tak swoje i odmawia. Korzystałem w Poznaniu z xaltum. Mają dużą wiedzę, od razu wiedzieli co i jak, dostałem bardzo wysokie odszkodowanie.
Bartek251
Obserwowany

Auto: skoda

19 Mar 2015, 12:45

Witam wczoraj miałem stłuczkę mój samochód : Opel Astra 1.6 16v -1992r oczywiście nie z mojej winy kobieta wymusiła pierwszeństwo wgnieciony i zarysowany lewy zderzak + rysa poszła troche na dżwi, spisaliśmy oświadczenie zgłosiłem do ubezpieczalni kobiety-" Interisk" dziś dzwonili do mnie z opcją ugody czyli 700 zł i po sprawie nie zgodziłem się na dniach ma przyjechać rzeczoznawca ciekawe czy da mi więcej , miał ktoś podobną sytuację i dostał więcej niż 700zł i czy ewenetualnie 700zł starczy na pokrycie szkód ?
kamilos23
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 4-2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel astra 1.6 16v
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...

• Re: Wypłata odszkodowania???

19 Mar 2015, 13:03

Jak dla mnie 700 zł zdecydowanie wystarczy na naprawę w warsztacie. Zadzwoń do warsztatów w Twojej okolicy i zapytaj za ile coś takiego by zrobili :)
    Finansolog
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 10 2007
    Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: BMW
    Typ: Sedan/Limuzyna

19 Mar 2015, 13:28

czyli raczej nie ma szans żeby rzeczoznawca dał mi więcej :sly:
    kamilos23
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 4-2011
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: opel astra 1.6 16v
    Rok produkcji: 1992

19 Mar 2015, 13:33

Zawsze są szanse, zwłaszcza, gdy to pierwsza oferta ubezpieczyciela. Kwestia tego, po co składać odwołania itp skoro pierwsza kwota może okazać się wystarczająca do pokrycia szkody ;) Pomijam tu oczywiście fakt chęci dodatkowego zarobku ;)
    Finansolog
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 10 2007
    Przebieg/rok: 10tys. km

13 Kwi 2015, 14:54

Jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowania to z własnego doświadczenia polecam Kancelarię CITO. Pomogli mi niezmiernie. Pełna profesjonalna obsługa.
    Zleciłem im prowadzenie mojej sprawy i się nie zawiodłem. Dostałem samochód zastępczy i bardzo profesjonalną obsługę prowadzenia sprawy. W CITO pracują najlepsi specjaliści. Sam nigdy bym nie uzyskał odszkodowania w taki sposób.
    I ponawiam - bez pomocy prawnej jest nieporównywalnie trudniej.
    EBroniecki
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 09 1981
    Przebieg/rok: 35tys. km
    Auto: Audi A3
    Silnik: 1.8
    Rok produkcji: 2002

18 Maj 2017, 23:29

Skontaktuj się z firmą Poena, podobnie sytuacja wyglądała u mnie, firma zbytnio nie miała ochoty wypłacić mi należnych środków, a gdy już dostałem to było bardzo zaniżone. Firma ponownie zwróciła się w moim imieniu i odzyskała kwotę, o którą zostało zaniżone moje odszkodowanie.
    Dylakowski
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 09 1985

26 Lip 2017, 22:55

Osobiście polecam firmę (reklama )Wystarczy wysłać im kosztorys sprawy poprzez formularz na stronie. Zweryfikują go i przedstawią propozycję dopłaty. Jeżeli je zaakceptujesz otrzymasz dopłatę do odszkodowania, a firma przejmuje sprawę. Ja w ten sposób dostałem dodatkowe 1000 zł.
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 14 Sie 2017, 08:53, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    mwesolowski
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 10 2001
    Auto: Skoda Octavia II
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2010

24 Sie 2017, 16:41

Witam , ja pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań i zajmujemy się pomocą osob ktore sa niezadowolne z otrzymanego odszkodowania . Bezpłatnie weryfujemy czy nalezy sie dopłata w ciagu 48 godzin jestesmy w stanie sprawdzić jaka kwota dopłaty należy sie poszkodowanej osobie . Jeśli jestes zainteresowany lub masz jakies pytanie zapraszam WAS do kontaktu. Przedstawie wam całą sytuacje , także pomogę w innych odszkodowaniach jeżeli macie jakiś problem z uzyskaniem . Pozdrawiam Adam
    Drabiczek2
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 2010
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: VW Golf
    Silnik: 1.4
    Rok produkcji: 2001

29 Sie 2017, 12:54

Witam,
    ja ostatnio (jakieś 3 miesiące) miałem problem z zaniżonym odszkodowaniem. Zgłosiłem się do firmy (reklama) l Bardzo sprawne załatwienie formalności, pieniądze dostałem z góry, w przeciągu tygodnia. Wszystkim się zajęli. Naprawdę polecam
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 31 Sie 2017, 10:40, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    AndrZ
    Nowicjusz

Auto: Audi A6