Zacisk tył Iveco Daily

zacisk tył Iveco Daily

11 Lip 2010, 11:12

Witam

Rozebrałem zacisk tylni w daily 2003 r bo miałem gumkę na tłoczku do wymiany. Po wyciśnięciu tłoka zaczęły się schody. Zawleczka z łożyskiem kulkowym,sprężynką,podkladką została w zacisku tłok wyszedł bez tego. Aby to poskładać odkręciłem śrubę zabezbieczającą i wyciągłem cały mechanizm ręcznego. Teraz mam problem tłok poskładałem z łożyskiem i śrubą tylko jak wsadzić sprężynę z zawleczką od ręcznego wewnątrz zacisku z mechanizmu zakleszczającego(kulki)??? Ta druga zawleczka ma takie wypustki nasadziłem to na tłok i poskładałem to tak,licząc że zawleczka sama wpadnie na swoje miejsce jak wkręce tłok , myliłem się nie mam ręcznego. Koncówka gdzie zaklada sie dzwignię ręcznego wsuwa mi sie do zacisku i kulki wewnątrz się nie zazębiają,pewnie zawleczka nie złapała i sprężyna nie zazębia kulek. Troche pogmatwane,ale jak ktoś to rozbierał będzie wiedział o co chodzi i może jak to poprawnie poskładać??? Proszę o pomoc przegląd mi się zbliża a tu nie ma ręcznego,musi być na to jakiś knif ;-) ???? Z góry dzięki.
Dymianek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Toyota Yaris II? Oznaczenie tego modelu to (P9), a produkowany był w latach 2005-2010. Sama wymiana jest bardzo prosta wystarczy odpiąć dwa zatrzaski na obudowie filtra i jedno mocowanie ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Mercedes-Benz CLA
      Porsche 911 Turbo - 500 KM, 650 NM, przed startem
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Whippet Overland