Zakup vana na potrzeby rodziny

25 Cze 2020, 07:17

Witam wszystkich.
Chciałbym poznać Waszą opinie, z uwagi na to że waham się w kwestii wyboru rodzinnego vana. Do tej pory obracałem się nadwoziach typu kombi i wybór vana to dla mnie nowość.
Główne zastosowanie: wypady rodzinne duże i małe (3 dzieciaków) - poza tym raczej garaż.
Rocznik okolice 2016 - jak coś starszego zadbanego to też ok,
Budżet - ok 70 000 jak warto dołożyć to jestem gotów się poświęcić.
Pożądana opcja to demontaż ostatniej kanapy - zależy mi na dużym bagażniku (rowery).
Typy:
Mercedes Benz Vito
VW Caravelle
Proace/Expert/Traveller/Jumpy/SpaceTourer
Vivaro/Traffic/NX300/Talento

Jeśli ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć / zasugerować będę wdzięczny.
troglodite
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Cze 2020, 07:54

troglodite napisał(a):Typy:
Mercedes Benz Vito
VW Caravelle
Proace/Expert/Traveller/Jumpy/SpaceTourer
Vivaro/Traffic/NX300/Talento

To są VANy na nadwoziu dostawczaków jak chcesz prawdziwgo VANa z większym komfortem podróżowania to powinieneś celować w Chrysler Town&Country, Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica. Tu masz Vany z prawdziwego zdarzenia.

Jeszcze fajny jest nowy Traveller ale grubo poza twoim budżetem.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

25 Cze 2020, 08:14

Rokiko napisał(a):Jeszcze fajny jest nowy Traveller ale grubo poza twoim budżetem.

Traveller też na nadwoziu dostawczaka (Expert) - właśnie o coś takiego mi chodzi.
Do Twoich typów nie zapakuję całej rodziny z rowerami.
troglodite
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Cze 2020, 08:35

W Chryslerze jest fajna opcja bo tylna fotele są chowane w podłogę i masz całkowicie płasko, w innych modelach tęgi nie doswiadczysz, auta typy vivaro też średnio bo tam masz wszystko przykręcone na stałe, w multivanie masz na szynach i możesz wyjąć chodź kanapa jest bardzo ciężka, ale też rozkłada się w negatyw czyli wychodzi z niej łóżko dla dzieci.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16247
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd
    Samochód KWID CONCEPT, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Delhi w 2014 roku. Postanowiliśmy go Wam przedstawić ponieważ jest Sympatyczny, a przy tym auto ma budzący poczucie solidności design, w połączeniu ...
    Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...