Żarówka h7 - jakie ze zbliżoną barwą do białej?

17 Lut 2020, 15:22

Witam, przez 3 miesiące używałam swiateł mijania H7 "OSRAM COOL BLUE Intense". Kupilam je aby otrzymać biala barwe swiatla. Niestety bardzo sie zawiodłam. W nocy świecą słabo. Postanowilam wymienic na te z bricomarche 5000 K "Galaxy + 50 proc. more light" i barwa taka jaką oczekiwalam czyli czysta biala barwa led, niestety jesli chodzi o swiecenie w trakcie jazdy noca sa również slabe, swieca tak ze nic nie widać.
Polecicie mi jakies zarowki h7 ktore po wlaczeniu w nocy swieca tak ze w miarę lepiej widac jak po tych ktore uzywalam wczesniej i takie ktore maja oczywiscie barwe zblizona do bialej, nie do takiej jak "Osram" bo ona dawała barwe zolto-biala.
Off roady odpadaja.
Dziekuje,
Marta Nowak
martanowak94
Nowicjusz
 
Posty: 16
Zdjęcia: 2

21 Lut 2020, 14:56

Już pisaliśmy wiele razy na ten temat...
Philips White Vision Ultra 4200K
Bosch Ultra White 4200K
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Mar 2020, 15:09

Ktora z tych ww wg Was swieci mocniej o zmroku i daje lepsze pole widzenia.
martanowak94
Nowicjusz
 
Posty: 16
Zdjęcia: 2

12 Mar 2020, 15:20

martanowak94 napisał(a):Ktora z tych ww wg Was swieci mocniej o zmroku i daje lepsze pole widzenia.
Tu nie ma znaczenia czy ona świeci w dzień, w nocy czy o zmroku bo cały czas świeci tak samo :)
martanowak94 napisał(a):Postanowilam wymienic na te z bricomarche 5000 K "Galaxy + 50 proc. more light" i barwa taka jaką oczekiwalam czyli czysta biala barwa led, niestety jesli chodzi o swiecenie w trakcie jazdy noca sa również slabe, swieca tak ze nic nie widać.
Dokładnie tak jest bo to złudzenie przy takich żarówkach wydaje się że światło jaśniejsze barwy białej będzie lepiej świeciło a w rzeczywistości niestety tak nie jest.
Najlepiej świecą żarówki renomowanych firm tak jak te podane przez [email widoczny po zalogowaniu] Co do żarówek Osram to tu lepszym wyborem byłaby seria Night Breaker Laser one powinny spełnić twoje oczekiwania.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!