Zatrzaśnięte kluczyki

26 Paź 2010, 21:42

Witam . Nie wiedziałem , że centralny zamek w moim samochodzie zamyka się automatycznie po krótkim czasie ( auto mam krótko) . Niestety zatrzasnąłem w nim kluczyki . Czy jest inna możliwość ich wydobycia niż zbijanie szyby ? Proszę o pomoc .
Kaczko
Początkujący
 
Posty: 53
Miejscowość: M-cz
Auto: Volvo V40

29 Paź 2010, 12:25

Niestety nie ma innego wyjścia. Zbij boczną szybę w aucie.
Marinox
Nowicjusz
 
Posty: 21
Miejscowość: Wereszcze Duże

29 Paź 2010, 13:15

Marinox napisał(a): Zbij boczną szybę w aucie.
Kaczko napisał(a): Czy jest inna możliwość ich wydobycia niż zbijanie szyby

A po co wywalać boczna szybę...Wystarczy wynając "fachowca' i chwila drzwi otwarte.. :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

29 Paź 2010, 16:49

Tylko fachowiec od tych spraw :!: Na przyszłość ,trzymaj zapasowy kluczyk poza autem,np. w portfelu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

29 Paź 2010, 22:51

wybijanie szyby to wybijanie kasy boczna szyba z montażem od 150 np w golf 3 a w młodych autach nawet do 500 a oryginał to niekiedy masakra z kosztami.Wezwanie speca z dojazdem 20 km wyszło 200 zł (Skoda octawia) i bez żadnego jeżdżenia po warsztatach aby wstawić szybę i bez odłamków szkła w środku o które można się pokaleczyć>chociaż autko w dobrych warsztatach odkurzają to i tak drobinki zawsze gdzieś zostaną.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki

30 Paź 2010, 15:12

Wybiłem szybę , kupiłem oryginalną z anglika Volvo S40 za 40 zł . Zamontowałem sam , po problemie :)
Kaczko
Początkujący
 
Posty: 53
Miejscowość: M-cz
Auto: Volvo V40

30 Paź 2010, 16:14

Kaczko napisał(a):Wybiłem szybę , kupiłem oryginalną z anglika Volvo S40 za 40 zł . Zamontowałem sam , po problemie :)


Szybko , łatwo i tanio :mrgreen:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

30 Paź 2010, 23:15

Dokładnie tak . Może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie ?
https://www.forumsamochodowe.pl/radio-do ... t39293.htm :D
Kaczko
Początkujący
 
Posty: 53
Miejscowość: M-cz
Auto: Volvo V40

31 Paź 2010, 11:11

Czsami warto spojrzeć w ubezpieczenie OC - ostatnimi czasy, ubezpieczyciele do OC dodają gratis mały pakiet assistance, który obejmuje m.in pomoc przy zatrzaśniętych kluczykach, wymianie opony, dolaniu paliwa itd, itd.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

07 Lut 2018, 23:02

Stanowczo odradzam w takiej sytuacji zbijać szybę raz że nie jest to tak proste jak się wydaje a dwa że drobinki szkła zostaną w aucie i mogą zrobić krzywdę, mi w takiej sytuacji pomogli panowie zajmujący się tym profesjonalnie otworzyli moją skodę przez zamek bez żadnych uszkodzeń firma działa na terenie Częstochowy oraz okolic.
karzam
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: skoda

04 Maj 2018, 13:10

Ja miałem taki sam problem. Ile się stresu najadłem! I co najgorsze, nie stało się to w moim mieście, tylko na drugim końcu Polski. Na szczęście miałem przy sobie telefon i znalazłem na necie LockBusters. Panowie przyjechali w 15 minut i rozwiązali problem. Obyło się bez rozbijania szyby.
Wiem, że to się codziennie nie zdarza, ale numer lepiej sobie zapisać. Nigdy nie wiadomo. A wiadomo co mówią o przezornych :naughty:
TakiRobert
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Przebieg/rok: 44tys. km
Auto: Volkswagen

23 Lis 2023, 14:25

Polecam w sytuacjach zatrzaśniętego kluczyka dzwonić do fachowca. Byłem ostatnio na wyjeździe, Wrocław, awaryjne otwieranie samochodu wyniosło mnie trochę ponad 200 z dojazdem pod hotel, jeszcze dorabianie na miejscu. Zwykle tego nie robię ale jakby ktoś potrzebował to we Wrocławiu MobileKey. Godni polecenia
GwidonBorowa
Obserwowany
 
Posty: 1