Zdalnie sterowany truck - jaki

21 Lut 2016, 16:40

Hej! Skłaniam się ku zakupowi zdalnie sterowany monster trucka <power> :P Mój budżet to tak do 500 zł. Wypatrzyłem ostatnio taki pojazd:
Zdjęcie
http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=236728&rdeocl=1&rdetpl=productpage&rdebox=box1 bo zależy mi głównie na czymś wytrzymałym, czym mozna jeździć na zewnątrz. Może macie jakieś wskazówki?
cocococo
Nowicjusz

Auto: nie mam

27 Lut 2016, 19:50

Wow, super :D Nie zastanawiaj się - kupuj!
borsuk
Nowicjusz

Auto: Opel astra

27 Lut 2016, 19:51

Widzę, że z bardzo porządnych materiałów wykonany, więc o wytrzymałość nie ma co się obawiać :)
koala20
Nowicjusz

Auto: opel vectra

08 Maj 2017, 11:49

Powiem Ci, że ładne cacko. Nie zastanawiaj się i kupuj go. Ja mam też podobne auto zdalnie sterowane - Monster Trucka Dart MT, którego kupiłem na sterujzdalnie.pl i przyznaję, że świetnie sobie daje rade, pomimo niższej ceny. Jest zbudowany również z wytrzymałego nylonu i z elementów stalowych. Silnik i akumulator bardzo wytrzymały. Przyczepność - bardzo dobra. Sprawdza się na każdej nawierzchni, nawet na tej z wybojami.
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

11 Kwi 2019, 19:38

Całkiem fajny :-D Ja mam takiego x flasha Zdjęcie. Bardzo łatwy w sterowaniu, zasuwa aż miło! :D

Oszałamiająca prędkość, znakomita zwrotność i efektowne oświetlenie sprawiają, że X-flash to niekwestionowany mistrz w swojej kategorii. Ten wyjątkowy samochód RC oferuje możliwość wzięcia udziału w spektakularnych rajdach, a dzięki wytrzymałej baterii i dużemu zasięgowi (do 100 m) zapewnia wspaniałą rozrywkę przez długi czas.

Prędkość do 45 km/h
Napęd na 4 koła
Zawieszenie sprężynowo-olejowe
Podwójny zestaw oświetlenia LED
wapniak66
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Marki samochodowe, które mają najbardziej przywiązanych klientów
    Słynna amerykańska firma analityczna J.D. Power przedstawiła wyniki najnowszego badania 2020 U.S. Automotive Brand Loyalty Study, które ukazuje poziom przywiązania klientów do poszczególnych marek samochodowych. ...
    Przewodnik po hybrydowych SUV-ach Lexusa
    Segment SUV-ów nieprzerwanie rośnie. Rośnie też popularność hybryd. W bardzo istotnym stopniu przyczynił się do tego Lexus. To Japończycy pokazali pierwszego w historii luksusowego SUV-a, a później pierwszą ...

•  
    • Warto przeczytać