Zdalnie sterowany truck - jaki?

21 Lut 2016, 15:40

Hej! Skłaniam się ku zakupowi zdalnie sterowany monster trucka <power> :P Mój budżet to tak do 500 zł. Wypatrzyłem ostatnio taki pojazd bo zależy mi głównie na czymś wytrzymałym, czym mozna jeździć na zewnątrz. Może macie jakieś wskazówki?
cocococo
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: nie mam

27 Lut 2016, 18:50

Wow, super :D Nie zastanawiaj się - kupuj!
borsuk
Nowicjusz
 
Posty: 34
Auto: Opel astra

27 Lut 2016, 18:51

Widzę, że z bardzo porządnych materiałów wykonany, więc o wytrzymałość nie ma co się obawiać :)
koala20
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: opel vectra

08 Maj 2017, 10:49

Powiem Ci, że ładne cacko. Nie zastanawiaj się i kupuj go. Ja mam też podobne auto zdalnie sterowane - Monster Trucka Dart MT, którego kupiłem na sterujzdalnie.pl i przyznaję, że świetnie sobie daje rade, pomimo niższej ceny. Jest zbudowany również z wytrzymałego nylonu i z elementów stalowych. Silnik i akumulator bardzo wytrzymały. Przyczepność - bardzo dobra. Sprawdza się na każdej nawierzchni, nawet na tej z wybojami.
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 32
Prawo jazdy: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

11 Kwi 2019, 18:38

Całkiem fajny :-D Ja mam takiego x flasha . Bardzo łatwy w sterowaniu, zasuwa aż miło! :D

Oszałamiająca prędkość, znakomita zwrotność i efektowne oświetlenie sprawiają, że X-flash to niekwestionowany mistrz w swojej kategorii. Ten wyjątkowy samochód RC oferuje możliwość wzięcia udziału w spektakularnych rajdach, a dzięki wytrzymałej baterii i dużemu zasięgowi (do 100 m) zapewnia wspaniałą rozrywkę przez długi czas.

Prędkość do 45 km/h
Napęd na 4 koła
Zawieszenie sprężynowo-olejowe
Podwójny zestaw oświetlenia LED
wapniak66
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Maj 2023, 09:38

Ostatnio widziałem takie modele RC ciężarówek które mają kamery w środku kabiny i z tyłu na naczepie do tego masz specjalne okulary w których widzisz obraz tak jak byś był w środku. Normalnie mega, nie próbowałem ale wyglądało to bardzo ciekawie.

Tu znalazłem na szybko taki przykłądowy filmik obrazujący o co mi chodzi

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Onice0
Nowicjusz
 
Posty: 22
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...