Astra z przebiegiem 226 000 km

22 Sty 2007, 21:29

witam jestem na kupnie samochodu i znalazlem bardzo ciekawa oferte.
Tylko ze autko ma dosc duzy przebieg bo 226 000 km i wlasnie w niektorych autach jest to nie duzo a w innych duzo zatem jak to jest z silnikami opla ? czy opłaca sie kupic z takim przebiegiem ??? silnik 1.6 benzyna


z gory dzieki / p0zdr.
unVave
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Sty 2007, 23:06

wg mnie to nie oplaca sie kupowac samochodu z tak duzym przebiegem bo moze miec przedmuchy i brac olej ale dokladnie nie wiem jak to jest z niemieckimi silnikami bo japonskie nawet po 300tys. km zachowuja sie jak nowe :D . Takie jest moje zdanie
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 105
Miejscowość: Kalisz

28 Sty 2007, 11:23

Snagi ma racje, jak na astre jest to ogromny przebieg, ale ogólnie wymiana silnika jest bez sensu, mój wujo miał astre z 95, owszem nie mial tak duzego przebiegu, ale gdy postanowil cos zmienic w swoim samochodzie, wlozyl w niego wiecej kasy niz za ile go kupil :twisted: pozdrawiam
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki

09 Lut 2008, 17:38

Witam ma taką astrę z podobnym przebiegiem ale ja 4 lata temu zrobiłem generalkę w silniku mimo że nie było takiej potrzeby do tej pory nic mi się z nim nie dzieje nie zachowuje się jak na taki przebieg. jak nie w nim nie było robione nie polecam to już przepaść niestety nie da się go już odnowić. to nie japoniec jak kolega przede mną powiedział nie da się nim wiecznie jeździć. Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem w decyzji.
Dann
Nowicjusz
 
Posty: 7

28 Lut 2008, 18:55

jak na starszy silnik opla to przebieg 220 lub 240 tysiecy kilometrów to górna granica przy której kończą sie pierścienie tłokowe i zaczyna branie oleju.więc bez remontu daleko nie zajedziesz tym autem.części do opla nie są przesadnie drogie ale jezeli zdecydujesz sie na generalny remont silnika to koszt z robocizną bedzie już dość znaczny.jezeli już chcesz koniecznie astrę to polecił bym poszukać z mniejszym przebiegiem
chicken19
Zaawansowany
 
Posty: 554