Audi a4

09 Maj 2010, 19:00

witam. mam pytanko mam audi a4 z 98 roku 1.6 silnik. zalozylem filtr storzkowy bez podlaczenia przeplywomierza i jezdzil dobrze nagle zaczelo cos przerywac i zalozylem spowrotem orginalny filter i podlaczylem przeplywomierz i jezdzilo sie dobrze z tydzien czasu.teraz rano jak odpalam auto jest wszystko ok przejade z 10 km i sie zaczyna. jade na 3000 obrotow i nagle zaczyna szarpac wskazowka od obrotomierza spada do 2000 obrotow i tak ciagle 2-3 tys obrotow i jak przestanie to tak jak by auto chodzilo na 1 gar bardzo slaby nie ciagnie przerywa ledwo co jedzie ?????????????????jeszcze dzisiaj jechalem normalnie oczywiscie przerywal i pierwszy raz zaczela mi sie woda gotowac??????? prosze o pomoc co to moze byc??????????? jestem za granica a kodzta wizyty u mechanika sa straszne????
adrian010983
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: szczecin
  • 10 Maj 2010, 21:20

    Jak odłączyłeś przepływke trzeba było w ECU zmienić dawke paliwa za pomocą VagCom-a - podłączyłeś ją z powrotem i tak musisz wykasować błędy bo napewno sąda źle działa i z stąd te przerywanie silnika. Nalezy też zrobić adaptacje przepustnicy i sprawdzić odme.
    Ogólnie bez podłączenia pod komp. nic się nie dowiesz.
    piotrpz87
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 1427
    Miejscowość: Szczecin
    Prawo jazdy: 01 01 2001
    Auto: Mazda 6
    Silnik: 2,3
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2002
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Toyota Camry
      Nowa Toyota Camry to kolejny wielki powrót. Japoński sedan był niedostępny w polskich salonach Toyoty przez 14 lat. W tym roku powrócił i tak jak nowy RAV4 jest oparty na modułowej platformie GA-K z rodziny ...