BMW 320 E90 - pomoc w zakupie

14 Sie 2013, 18:19

Witam wszystkich
przymierzam się do zakupu BMW 320 E90 2007r
czy mam zwrócić na coś uwagę :?:
widziałem parę ładnych opcji ale z dość dużym przebiegiem (170tyś) czy te silniki są wytrzymałe
czy jest duża różnica w 318 a 320
do tej pory jeździłem VW ale chciałem zmienić markę

proszę o wasze opinie i pomoc
Pozdrawiam
Mariusz

Jeśli ktoś ma problem, pytania - mogę pomóc jak zabrać się do tematu reklamy samochodowej, zmiany koloru aut
galeria/oklejanie-samochodow-zmiana-koloru-auta-a237.htm
Aplikator
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 121
Zdjęcia: 88
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 0- 0-1997
Auto: VW PASSAT
Silnik: 2.0 tdi 140 4x4
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

15 Sie 2013, 17:10

Przebieg jest jak najbardziej rzeczywisty jakby byl 70 to juz mozna podejrzewac ze wlasnie ze 100 jest cofniete, zwracaj uwage na to czy jest dobrze zrobione po kolizji, wypadku poniewaz pewnie ciezko bedzie dostac model bezwypadkowy chociaz wszyscy tak twierdza:P sprawdzaj takze srobki czy takie same i stan auta, jezeli gosci nie dbal o srodek to znaczy ze o nic nie dbal, jezeli zauwazysz wlasnoreczne naprawy typu dodatkowe kabelki cos tam przyklejone cos tam przyjrecone byle czym to trzymaj sie od takiego auta z daleka i pamietaj ze cena najwazsza to nie znaczy ze auto najlepsze
kamilszczak01
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jeep Wrangler Unlimited
    Wrangler uznawany jest za spadkobiercę wojskowego Willysa. Samochód pojawił się w salonach sprzedaży w 1987 roku. Obecnie można go kupić w wersji trzy- i pięciodrzwiowej. W obu przypadkach samochód jest napędzany ...