Co lepiej kupic?

10 Mar 2014, 21:41

Czasami aż za bardzo :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Mar 2014, 07:15

Dorzucę swoje 3 grosze:)

Mojego Galanta Ci nie proponuję, bo będziesz musiał dołożyć do budżetu jakies 1,5 tys.
(choć w łącznym rozrachunku wyjdzie taniej niż kupować tani i naprawiać zaraz po zakupie).
:ok:

Kumpel miał Megane I- jak jeździła, było ok, gorzej jak stała po kilka tygodni u mechanika, a nie zdarzało się to rzadko. :naughty:

Rodzinny mechanik ma seata Toledo, nie jeździłem, ale ma go już bardzo długo i z tego co wiem jest drugim właścicielem i chyba nie narzeka 8)

Sprawdzony samochód to chyba jednak podstawa, ja poznałem historię swego od wyjazdu z salonu:)
subb0
Aktywny
 
Posty: 319
Miejscowość: GDAŃSK / WARSZAWA
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Corolla E12
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

11 Mar 2014, 22:06

Zależy jak sie trafi,niedaleko mnie mieszka pewna rodzina która ma własnie Megane I już pare lat i auto raczej sie nie psuje bo widze jak cały czas jeżdzi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Mar 2014, 18:28

No właśnie, dlatego chciałbym kupic samochód z polecenia, od znajomego lub coś w tym rodzaju. Nie kupowac kota w worku. Mam czas, więc niepodpalam się na dane autko. Znajomi wiedzą, że szukam, więc mają to na uwadze, a Wasze forum tak czy siak jest pożyteczne.
teoteo
Nowicjusz
 
Posty: 42
Auto: Nie mam

19 Mar 2014, 00:03

odswierzam troche teamt

pare wpisow wczesniej kolega kon146 polecil m.in. peugeota 307, niedawno znajomi kupili wlasnie peugeota ale z 2008, ja ze swoim budzetem celuje w roczniki 2001-2003 takiego peugeota. Pytanie brzmi czy peugeot 3007 z tych lat to bylby dobry wybor?? jak jest z amortyzacja takich samochodow??
teoteo
Nowicjusz
 
Posty: 42
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe III generacji
    Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...