Które z podanych aut wybrać??

Które z podanych aut wybrać??

09 Kwi 2016, 18:33

Witam ponownie

Rozglądam się za nowym autkiem jak już wcześniej wspominałem. Już bym może i kupił, ale ciągle mam dylemat i nie moge się zdecydować. Nie chce kupić a potem żałować decyzji wiec wle sie nie spieszyc. Pracuje w Niemczech wiec tu będę kupował. Znalazłem dwa niedaleko mojego miejsca zamieszkania. No i właśnie którego wybrać. Jeden to Ford mondeo a drugi to Opel insignia. Przesyłam linki. Może wy mi pomożecie z decyzją.

[link wygasł]

[link wygasł]

Co do Insignia to jest ona w moim miejscu zamieszkania. Co do Forda to musze 60 km po niego jechać. Jak myślicie?
plosik1989
Początkujący

Prawo jazdy od: 30 04 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Toyota GT 86 3
      Mitsubishi Pajero V6, puchary
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena