Które z podanych aut wybrać??

Które z podanych aut wybrać??

09 Kwi 2016, 18:33

Witam ponownie

Rozglądam się za nowym autkiem jak już wcześniej wspominałem. Już bym może i kupił, ale ciągle mam dylemat i nie moge się zdecydować. Nie chce kupić a potem żałować decyzji wiec wle sie nie spieszyc. Pracuje w Niemczech wiec tu będę kupował. Znalazłem dwa niedaleko mojego miejsca zamieszkania. No i właśnie którego wybrać. Jeden to Ford mondeo a drugi to Opel insignia. Przesyłam linki. Może wy mi pomożecie z decyzją.

[link wygasł]

[link wygasł]

Co do Insignia to jest ona w moim miejscu zamieszkania. Co do Forda to musze 60 km po niego jechać. Jak myślicie?
plosik1989
Początkujący

Prawo jazdy od: 30 04 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...
    Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...

•  
    • 20170509 113428
      Pajero Owners Club wyrusza na Korsykę
      Mitsubishi Pajero Sport
      Wiesmann GT MF5, alufelga, tarcza hamulcowa i zacisk