Które z podanych aut wybrać??

Które z podanych aut wybrać??

09 Kwi 2016, 18:33

Witam ponownie

Rozglądam się za nowym autkiem jak już wcześniej wspominałem. Już bym może i kupił, ale ciągle mam dylemat i nie moge się zdecydować. Nie chce kupić a potem żałować decyzji wiec wle sie nie spieszyc. Pracuje w Niemczech wiec tu będę kupował. Znalazłem dwa niedaleko mojego miejsca zamieszkania. No i właśnie którego wybrać. Jeden to Ford mondeo a drugi to Opel insignia. Przesyłam linki. Może wy mi pomożecie z decyzją.

[link wygasł]

[link wygasł]

Co do Insignia to jest ona w moim miejscu zamieszkania. Co do Forda to musze 60 km po niego jechać. Jak myślicie?
plosik1989
Początkujący

Prawo jazdy od: 30 04 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niespodziewany pieszy na drodze Niespodziewany pieszy na drodze
    Piesi, rowerzyści i motocykliści są ofiarami ponad połowy śmiertelnych wypadków drogowych w Polsce. Z tych grup piesi stanowią aż 35% zabitych, co jest bardzo niepokojące w kontekście średniej w krajach Unii Europejskiej, ...
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce to jesienne pułapki pogody, które zwiększają niebezpieczeństwo kolizji. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przypominają jak prowadzić samochód w takich warunkach. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nie wszystkim udaje się przejechać wytyczoną trasą
      Mercedes-Benz Klasa S Coupe
      Porsche Cayenne GTS Turbo
      Hyundai Genesis Coupe, przód