Pare do wyboru... do ogledzin:) hehe i otwarcie na sugestie

26 Kwi 2009, 14:19

Witam:)

już kiedys pisalem na temat kupna auta przydały mi się wasze podpowiedzi za ktore bardzo dziekuje... i teraz następna sprawa:)

wiekszy budżet i mam na oko takie o to auteczka i naprawde nie wiem zabardzo co zrobic bo wszystkie na swój sposób mnie użekły..

chce auto ktore jest w miare obszerne w środku , z silnikiem okolo 2.5-3.5 litra moze byc benzyna moze byc diesel ale raczej o benzyniaku mysle


Więc chcialem was zapytac o opinie .. najlepiej osób którzy już tymi autami sie poruszali;)

Jaguar S type V6 3.0lmanual 1999-2000

takze

Audi a6 np. 2.7l 98-99rocznik benz.

Bmw e39 2.5-3.0l 98-00 rocznik

takze z wiekszych :
Mercedes s klasa 3.5 2000 benz lub wieksze to juz bym chyba na gazie chociaz niekoniecznie


oscylował bym raczej nad tymi mniejszymi... bardzo mi zalezy na opiniach o s typie..

myslalem takze nad hondą accord 2004

co mozecie polecic..

z góry dziekuje za odpowiedzi;)
Qube
Nowicjusz
 
Posty: 42

26 Kwi 2009, 14:27

Honda do Jaguara ma się raczej nijak :D
Ale tak serio to Piękny samochód ten Jaguar ale słyszałem ze złodzieje je lubią choć nie wiem jak to jest w rzeczywistości.
Jeżdżę do pracy codziennie i codziennie mijam się z kobietą za sterami Takiego właśnie sprzętu na trasie Ropczyce - Sędziszów Młp., i nie pamiętam kiedy się zdarzyło tak że nie mijaliśmy się, ostatnio już nawet rękę podnosi :)
Ale skoro codziennie od blisko roku jeździ to znaczy że samochód w serwisie nie stoi, tylko jeździ.
Mi bardziej podoba się BMW 5 albo podany przez Ciebie Mercedes S klasa.
stasiowski121
 

26 Kwi 2009, 15:08

Oj Jaguara nie polecam ten silnik V6 okazał się słabawy i łakomy na etylinę do roku 2002 jakosć wykonania ani wnętrze ani zawieszenie okazaly się niegodne uczuć jakimi darzymy te samochody tylko patrząc na nie ,kłopoty z chłodnicą oleju,stabilizatorami,zamkami drzwi,wybite przeguby przedniej osi,słabe hamulce oraz nieprecyzyjna i cięzko pracująca skrzynia automatyczna(5 cio stopniowa)Dobry samochód jedynie dla anglofilów.Następne opcje?Teraz nie mam czasu potem je opiszę,który jest de beściarski,Mercedes też odpada .AUDI ,BMW?No tutaj klimaty bardziej pozytywne tylko z jakimi silnikami?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8470
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

26 Kwi 2009, 15:39

no tak są zwolennicy i przeciwnicy marki.. ja jestem zupelnie neutralny i chłonę wszystkie informacje

mi sie w sumie silnik w jaguaze od poczatku nie wydawal slabawy 3.0 240 koni.. hamulce wielokrotnie w s typach widzialem brembo hmmm no ale jak slabawy to slabawy;)

w bmw i audi tez silniki okolo 200konne nad nizszymi raczej nie mysle

tez na poczatku myslalem glownie o bmw i audi.. ale są to niestety strasznie auta pospolite szczegolnie z tych lat. dlatego elastycznie podchodze do tego.

a co do s klasy... bmw 7 czy a8
tez myslalem bo jezdzilem autami tego typu i bardzo mi odpowiadaja gabarytowo bo sam nie jestem malutki ale nie wiem czy dobrze bylo by tym na codzien w miescie jezdzic itp..:)

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 21:51 ]
hmmm nikt juz sie nie wypowie??:(
Qube
Nowicjusz
 
Posty: 42