Pawłowice ostrzegam oszusci!!!

12 Cze 2012, 18:41

Chciałbym wszystkich ostrzec przed autokomisem mk pawłowice na ulicy katowickiej,oczywiście też czytałem nie najlepsze opinie o tym pseudo autokomisie,ale myślałem,że te opinie pisze konkurencja,albo bardzo wybredny klient,ale nie!okazało się ,że to jednak prawda,interesowała mnie reno laguna 2004,przed przyjazdem dzwoniłem ze trzy razy w jakim stanie jest to autko,zapewniano mnie,że w bardzo dobrym,że śmiało mogę przyjeżdżać,a że dojazd mam daleki bo ponad 400km,to byłem pewny,że gość zrozumie to i nie wpędzi mnie na minę,ależ było moje zdziwienie gdy zobaczyłem to auto,na zdjęciach wyglądało rewelacyjnie,do dziś się głowie jak oni te fotki zrobili,że to ta renia tak ślicznie wyglądała,hm.Auto było dosłownie wrośnięte w ziemie,chyba kilka miesięcy nie ruszane,szyby z trzech roczników,zapewniano,że nie bity po prostu ''igła'' dobre,he,a niechlujnie malowany błotnik i maska,wyposażenie nie zgadzało się z podawanym,a w środku taki syf jakby się stado małp pieprzyło,hm,technicznie też nie było lepiej jakiś klej wypływał z pod pokrywy zaworów,każda śrubka z innej beczki,no szok,dziwne że to odpaliło,oj brak słów,a obsługa,normalnie porażka,wkurzyłem się,ze szok,sam się sobie dziwie że mu nie przypieroliłem,Jeszcze raz wszystkich chcących odwiedzić to miejsce,omijajcie go z daleka,tylko obłuda i cwaniactwo.ps.kurde jak oni prosperują tyle lat,to jest ciekawe,hm.
zxarnold
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 12 12 1992
Auto: bmw 520d

12 Cze 2012, 18:52

hmm podziwiam cie, że chciało ci się jechać tyle km.. ja dziś byłem 20 km od miejsca zamieszkania i żałuje.. auto w lepszym stanie.. ale coś nie tak z nim.. na moje oko musiało mieć jakąś przygodę i trochę w nim lipne wyposażenie..
krzem88
Początkujący
 
Posty: 244
Prawo jazdy: 04 04 2008
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

13 Cze 2012, 19:06

z laguny to już się wyleczyłem,myślałem ,że to auto jest bardziej komfortowe,ale po przejażdżce troszkę się zawiodłem,w sobotę jadę obejrzeć bmw 520d,ale znacznie bliże, he i nie od handlarza,może tym razem będę miał więcej szczęścia,teraz to potrzebuje auta bardzo pilnie,bo w sobotę jakiś dziadek skasował mi auto na które już miałem kupca,czekał już tylko na to bym ja kupił sobie autko to mu swoje sprzedam,a teraz kiszka,hm,troche szkoda jeszcze kilka lat mogło śmiało pobujać,a tak kasacja,pozdrawiam,
zxarnold
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 12 12 1992
Auto: bmw 520d

23 Wrz 2016, 21:14

A JA SIĘ NIE ZGODZĘ !!Zakupiłem wczoraj piękną audi a6 c7 2013..w komisie w pawłowicach ... Na kościelnej 12...powiem szczeże że po przeczytaniu opini o nich z roku 2010 straciłem chęć przyjazdu do nich ...jednak zainteresowała mnie jedna z ich ofert piękna a6 która stoi u mnie dziś w garażu .... Nie wiem jak będzie się sprawowała bo dopiero ją zakupiłem ale po wizycie w ASO wszystko o czym przedstawiał pan sprzedawca się sprawdziło ...cały serwis ,przebieg,bezwypadkowość i nietylko ... Oglądałem wiele aut z różnych komisów w tym jednym z nich był komis w Gliwicach na ulicy dolna 2 ....( cóż mogę powiedzieć niepolecam delikatnie mówiąc nie będę się rozpisywał bo szkoda słów)!!!!!..
Komis maxauto3 Pawłowice na kościelnej 12 mogę polecić..... autko zgodne z opisem co potwierdził serwis aso Najważniejsze przebieg udokumentowany nie kręcony i bezwypadkowy!!! :ok: :ok:
Iro1981
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 12 06 1981
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi a6
Silnik: 2.0 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Kwi 2019, 18:30

Witam, właśnie wczoraj udało mi się kupić audi a4 rok 2014. Przed zakupem skontaktowałem się telefonicznie i wypytałem o stan pojazdu ,poprosiłem również o nr vin. Sprzedawca powiedział ,że sprzedaje tylko samochody bezwypadkowe, poinformował także, że polakierowany jest jeden element przedni prawy błotnik. Bez problemu udostępnił numer nadwozia. Sprawdziłem historię w ASO i wszystko się potwierdziło łącznie z lakierowaniem błotnika. Wszystko informacje które otrzymałem od sprzedawcy się potwierdziły i w końcu udało się kupić dobre auto. :happy:
tomass111
Nowicjusz
 
Posty: 3

14 Kwi 2019, 22:24

Witam ponownie ... pisałem post o zakupie audi a6 2013 w komisie MKmobile Pawłowice ..!Po upływie 2.5 roku jego użytkowania mogę z czystym sumieniem polecić tych sprzedawców... niemam absolutnie żadnego interesu w zachwalaniu czy oczernianiu komisu .. piszę po prostu dla ludzi którzy chcą lub planują zakup auta od nich ..
W moim przypadku auto się udało zakupić w stanie dokładnie takim jaki mi przedstawiono tak jak pisałem 2.5 roku wcześniej .. auto sprawdziłem w serwisie audi i w sumie tam mnie przekonali do jego zakupu ..!
Do dziś auto mi służy bez problemowo .. wymieniłem w aucie rozrząd miałem do wymiany łożysko na sprzęgle .. (o czym wiedziałem przed zakupem sprzedawca mnie nie poinformował ale nie dało się ominąć tego faktu bo bardzo było wytłuczone i sam zauważyłem przy oględzinach ..)wymieniłem całe sprzęgło filtry ,olej i zakupiłem nowe opony .. i po za tym nic więcej nie robiłem.. ..! Problemy jakie mam z autem to jest ..dość częste zapalanie się pdf -u ale to ze względu na krótkie odcinki jakie żona pokonuje zawożąc dzieciaki do przedszkola ..mam też problem z żarówką Led pod klamką .auto kupiłem z przebiegiem 184 tysięcy ..teraz mam przejechane około 210 tysięcy .. jedyną rzecz którą mnie oszukał sprzedający to fakt że alufelgi (rotory)są oryginalne .. bo przy wymianie opon wulkanizator stwierdził że mam chiński bubel ..a to już koszt nie mały ..bo felgi (rotor) oryginalne kosztują ponad 8 tysięcy ..
Podsumowując po upływie 2.5 roku !!!Zakup w Komisie MK Mobile W Pawłowicach uważam za udany .. do dzisiaj cieszę się moją audi i narazie niemam zamiaru jej zmieniać .. jeszcze jedno muszę stwierdzić że maja naprawdę ładne egzemplarze w sprzedaży ..pozdrawiam .
Iro1981
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 12 06 1981
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi a6
Silnik: 2.0 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

28 Kwi 2019, 17:01

Witam ,zamierzam się do kupna tam samochodu,okazało się ze szef brata zakupił tam tez 3 lata temu audi a4.Był lakierowany błotnik itp.Tak po wszystko niby ok.
Piszesz ,że wszystko ok i ze tylko oszukał na felgach orgibalnych ba kilka tysięcy złotych?
To nie małe oszustwo
Robert81
Obserwowany
 
Posty: 1