Komis AKM AUTOMOBILE PAWŁOWICE woj. śląskie

30 Paź 2011, 18:21

Komis kiedyś nazywał się AKM AUTOMOBILE i też można było znaleźć w Internecie ostrzeżenia przed nim - uwaga-oszust-akm-koscielna-12-pawlowice-wvwzzz3cz6e196260-vt33545.htm
Nazwa komisu inna ale metody działania te same.
Kolo teraz na Allegro ma Nick mkmobile1
O dziwo wszystkie wystawione samochody są z przełomu roku, np. 2006/2007 jednak w rzeczywistości okazuje się że auto jest z lutego 2006 r. Potencjalny klient wybierając na Allegro samochód z rocznika 2007 dostaje auto z początku 2006 r. w cenie auta z 2007 r.
Opisy wyposażenia tworzone są z jednego i tego samego szablonu dla poszczególnych marek i najbogatszych wersji. Handlarz zmienia tylko w ogłoszeniach zdjęcia, rocznik i przebieg. Dlatego później okazuje się że wyposażenie samochodu nie zgadza się z opisem na Allegro. Wszystkie samochody posiadają np. duży komputer pokładowy MFA PLUS oraz regulowaną kierownicę w trzech płaszczyznach co jest chyba jakąś nowością. Oczywiście wszystkie samochody to IGŁA, MAKSYMALNE WYPOSARZENIE, 100% itd. - typowe teksty "uczciwych" handlarzy. Wszystko to może świadczyć jedynie o profesjonalizmie tego komisu.
borys66
Obserwowany
 
Posty: 1

31 Paź 2011, 18:29

Zwykly palant i oszust jakich pelno, to biale BMW co ma wystawione i nazywa je Alpina, to odrazu widac ze to nie Alpina, bo nie ten silnik... :lol:
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

08 Sty 2012, 10:29

Witam. Ja równiez przekonalem sie czego wart jest ten komis. Bylem zainteresowany zakupem auta marki BMW. Wczesniejsza rozmowa telefoniczna i proba umowienia sie na ogledziny. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy przyjezdzam do komisu a sie okazuje ze auta nie ma. Wlasciciel ( od razu widac cwaniak )probowal sie przy mnie dodzwonic do uzytkownika ktory wlasnie uzywal tego samochodu. Gosc mial byc za 15 min ale jak sie okazalo po 20 minutach stwierdzil ze wczoraj za bardzo pobalowal , jest na kacu i nie moze podjechac. Dodam ze cala rozmowa telefoniczna wlasciciela z uzytkownikiem pojazdu to wiekszosc slow kur... itp oczywiscie wszystko przy kliencie . Zostalem poproszony zeby przyjechac na nastepny dzien. Tak tez zrobilem. Na drugi dzien ladnie zadzwonilem i zostalem poproszony o przyjazd na ogledziny samochodu za godzine. Przyjechalem i jakiez bylo moje zdziwienie. Auta nie ma, gosc oczywiscie nie przyjedzie bo dalej go meczy kac a wlasciciel ma to oczywiscie w nosie. Dodam ze uzytkownik auta to jakis nastepny mlody cwaniak w wieku 24 lat ( juz widze jak to auto bylo pilowane ) Nawet nie przepraszal itp. W zamian za to pokazal inne BMW na super felgach 18 cali i oponach zimowych :) . Auto z przerabianymi ksenonami bez samopoziomowania oraz spryskiwaczy ale on usilnie probowal mi wmowic ze wszystko jest oryginalne jak z fabryki :) Wiecej rzeczy juz nie chcialem sprawdzac. Dobrze ze w moim przypadku mieszkam blisko a i paliwo mam firmowe w samochodzie wiec tylko stracilem czas. Szkoda ludzi ktorzy musza tam jechac z daleka i pozniej nabijaja sie w butelke . Najgorszy komis w jakim bylem. Nie dajcie sie nabierac na tych oszustow!
Kastor
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak jeździć oszczędnie hybrydą?
    Jest stale rozwijana i zdaniem wielu stanowi złoty środek między bezemisyjną jazdą, a swobodą typową dla aut spalinowych. Technologia hybrydowa od lat jest czymś więcej niż tylko ciekawostką i pozwala oszczędzać kierowcom ...