Warsztat "DUDEK"

warsztat "DUDEK"

30 Sie 2006, 21:38

Napewno moge polecić warsztat dudek w Wawie. Pare tygodni temu skasowalem moje autko (nie z mojej winy). Samochód byl poteżnie skasowany - maska, blotniki,zdezak,chlodnica rozwalona,jedno kolo zostalo wbite w oś auta, prawe drzwi wgniecione i to dość mocno,szyba pekla w jednym miejscu od sily udezenia. Odrazu pojawili sie oczywiscie laweciaze i opowiadali jakie to oni maja super warsztaty,tlumaczyli mi ze z oc wyplaca mi jakies 10tys (auto z 97r) i zaplace tyle samo w warsztacie za czesci i robote a u nich dostane auto zastepcze i jeszcze 500zl zostanie. Zadzwonilem do kolegi ktory zna pare warsztatów i polecil mi "dudka". Z oc wyplacono mi 11tys. w między czasie bylem w kilku innych warsztatach zeby sie zorientowac jakie sa róznice miedzy warszratami. Najtanszy jaki znalazlem wycenil na 6tys zl. U dudka zaplacilem 3,5tys zl i auto idealenie zrobione. Jak narazie jezdzi sprawnie.Jedynym minusem tego warsztatu jest czas - odebralem autko okolo 5 dni pozniej niz sie umawialismy,ale z drugiej strony sie nie dziwie bo ledwo wyjezdzalem od niego z warsztatu,poniewaz plac byl zastawiony kolejnymi autami do roboty.
patryk
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
0

Re: warsztat "DUDEK"

03 Wrz 2006, 20:00

A tam zapłaciłeś niby 3.5 tys. z częsciami?????
oliwer
Początkujący

Miejscowość: dolnośląskie
0

03 Wrz 2006, 22:03

Jesli dobrze pamietam to czesci kosztowaly mnie 700zl,chlodnica byla uzywana. To japoniec wiec duzo zamiennikow jest przeciez za grosze.
Szyby mi nie robil,tylko jakis jego zaprzyjazniony warsztat chyba 260zl szyba i za wymiane kolo 200zl ale nie jestem pewien.No ale ta szyba to juz osobna historia .On mi robil cala reszte. 2800zl w takim razie wziol za robote.Wydaje mi sie ze jakos mu sie to kalkuluje bo spokojnie stalo tam 20 aut do roboty i na terenie warsztatu i jeszcze przed.
patryk
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
0

03 Wrz 2006, 23:47

widocznie mu się opłaca robić tanio.
temat do zamknięcia
pozdro 8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006