Warsztat "DUDEK"

30 Sie 2006, 21:38

Napewno moge polecić warsztat dudek w Wawie. Pare tygodni temu skasowalem moje autko (nie z mojej winy). Samochód byl poteżnie skasowany - maska, blotniki,zdezak,chlodnica rozwalona,jedno kolo zostalo wbite w oś auta, prawe drzwi wgniecione i to dość mocno,szyba pekla w jednym miejscu od sily udezenia. Odrazu pojawili sie oczywiscie laweciaze i opowiadali jakie to oni maja super warsztaty,tlumaczyli mi ze z oc wyplaca mi jakies 10tys (auto z 97r) i zaplace tyle samo w warsztacie za czesci i robote a u nich dostane auto zastepcze i jeszcze 500zl zostanie. Zadzwonilem do kolegi ktory zna pare warsztatów i polecil mi "dudka". Z oc wyplacono mi 11tys. w między czasie bylem w kilku innych warsztatach zeby sie zorientowac jakie sa róznice miedzy warszratami. Najtanszy jaki znalazlem wycenil na 6tys zl. U dudka zaplacilem 3,5tys zl i auto idealenie zrobione. Jak narazie jezdzi sprawnie.Jedynym minusem tego warsztatu jest czas - odebralem autko okolo 5 dni pozniej niz sie umawialismy,ale z drugiej strony sie nie dziwie bo ledwo wyjezdzalem od niego z warsztatu,poniewaz plac byl zastawiony kolejnymi autami do roboty.
patryk
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa
0

03 Wrz 2006, 20:00

A tam zapłaciłeś niby 3.5 tys. z częsciami?????
oliwer
Początkujący
 
Posty: 70
Miejscowość: dolnośląskie
0

03 Wrz 2006, 22:03

Jesli dobrze pamietam to czesci kosztowaly mnie 700zl,chlodnica byla uzywana. To japoniec wiec duzo zamiennikow jest przeciez za grosze.
Szyby mi nie robil,tylko jakis jego zaprzyjazniony warsztat chyba 260zl szyba i za wymiane kolo 200zl ale nie jestem pewien.No ale ta szyba to juz osobna historia .On mi robil cala reszte. 2800zl w takim razie wziol za robote.Wydaje mi sie ze jakos mu sie to kalkuluje bo spokojnie stalo tam 20 aut do roboty i na terenie warsztatu i jeszcze przed.
patryk
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa
0

03 Wrz 2006, 23:47

widocznie mu się opłaca robić tanio.
temat do zamknięcia
pozdro 8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 754
Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0