Xsara HDI

30 Sty 2010, 15:54

Witam wszystkich zastanawiam się nad takim autem rocznik ok.2002, HDI 90KM. Wszystkich którzy mieli styczność z tym samochodem proszę się wypowiadać jakie są wady, zalety, usterki itp. Na przykład taka: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
janoszy
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Kraków

30 Sty 2010, 16:45

Za około 15k wybrałbym volvo s40 lub v40. Np takie

[link do oferty na Allegro wygasł]


Ale radze Ci żebyś sprowadził sobie sam na własną ręke samochód z zagranicy. wszyscy wiemy jacy są polscy handlarze, Cofane liczniki, nowe kierownice itp :)
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: okolice Krakowa

30 Sty 2010, 17:00

Samochód mulasty i lubi się psuć elektronika.
skóra
Początkujący
 
Posty: 56
Miejscowość: Poznań

30 Sty 2010, 20:11

Brałem taki samochód pod uwagę, ale wersję Coupe. Nie słuchaj za bardzo opinii o psuciu się elektroniki i ogólnie. Kup to co Ci się podoba i nie ma wieli złych opinii i to, na co Cię po prostu stać. To samo piszą o wielu modelach, jakby tak wszystkich opinii wysłuchać, to każdy samochód się psuje. Jeśli miałbym ok 15-20 tys, to mierzyłbym w Astrę II. W tej chwili mam Corsę z 99 już rok i jestem zadowolony z Opla. Dlatego może celuje w Astrę Bertone lub 5D :)
KontoUsunięte
 

30 Sty 2010, 20:20

Xsara..?
Nienajgorszy wygląd i całkiem przyzwoite materiały w środku.
Silnik..? Lepsze nowsze HDI od PSA (tankowanie tylko na przyzwoitych stacjach !!! ),niż TD w Volvo v40 od Renault...
Niezły rocznik i niezła niewygórowana cena.
Elektronika..? Hmmm... czasem występują drobne usterki ale w sumie nie jest zle jak na Citroena.Dużo zależy od danego egzemplarza.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna