Zakup auta do 15tys

19 Mar 2007, 13:34

chce kupic auto tak do 15tys. jednak nie wiem który z moich wyborów byłby najlepszy??!!
interesuje mnie auto nie starsze niz 10lat, przebieg tak do 150tys. silnik 1.4-1.6, najlepiej 4-5drzwiowe, najlepiej takie które nie psuje sie szybko.myslałem nad volkswagenem passatem, oplem vectrą (sedan), fordem focusem kombi, a takze fiatem punto i vw polo. Co byłoby z tego najlepsze??!!przede wszyskim interesują mnie niemieckie marki. Prosze o pomoc :(
johnnyBlack
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Mar 2007, 13:53

Polecam Ci bardzo Golfa, począwszy od III. Koniecznie w dieslu - oszczędnie. Sama nabyłam niedawno, ale z opinii wiem, że nie pożałujesz wyboru. Mój był sprowadzany z Holandii, wszystkie papiery zrobił komis. Kosztował mnie koło 13.500 (z recyklingiem, tłumaczeniami, opłatą skarbową itd). Potem zainwestowałam 1500 tys na wymianę najpotrzebniejszych rzeczy, jak paski, klocki, tarcze, oleje, i inne. Autko na trasie spaliło 5l/100 przy jeździe 130 km/h - ma chyba jakieś ograniczniki prędkości, które trzeba zdjąć. Prowadzi się wyśmienicie, a przede wszystkim żółwiem nie jest. Przy wciśnięciu pedału w podłogę dostaje potężnego kopa. Jest to wersja 110 konna, więc jest czym poszaleć. Nie jest to francuz - Peugeot 206 parę razy lądował na wymianie amortyzatorów, kłopoty z zawieszeniem, ani benzynówka, która łyka paliwo cholernie szczególnie zimą. Tu masz już silnik nowej generacji i zimą oczywiście no problems.
Siemka
kohena
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: wawa