14. Auto Moto Show - "Przyjedź, pojedź, przekonaj się"

14. Auto Moto Show - "Przyjedź, pojedź, przekonaj się"

17 Wrz 2019, 14:18

Ta idea, będzie towarzyszyć 14. Auto Moto Show Gliwice. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend października (5-6.10. 2019) w nowej, pięknej gliwickiej hali. Podstawowym założeniem tego wydarzenia będzie promocja elektromobilności w praktyce.
14. Auto Moto Show - "Przyjedź, pojedź, przekonaj się" 20 samochodów elektrycznych przeznaczonych będzie na jazdy testowe dla zainteresowanych. Każdy kto ma prawo jazdy minimum 2 lata i na co dzień jeździ samochodem, będzie mógł wsiąść za kierownicę „elektryka” i odbyć kilkunastominutowy test. Oczywiście, aby mieć gwarancję jazdy, należy zgłosić się wcześniej, natomiast o tym jaki to będzie samochód zdecyduje losowanie. Do dyspozycji będą niemal wszystkie oferowane na polskim rynku od Tesli 3, przez Jaguara I-Pace, Audi e-trona, Nissana Lief’a, Renaulta ZOE czy Fiata 500e(amerykańska wersja), a modeli będzie na prawdę sporo.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres kinga@gopluseauto.pl . Jedyny warunek to prawo jazdy, które musi być wydane minimum dwa lata temu.
14. Auto Moto Show - "Przyjedź, pojedź, przekonaj się" Oczywiście jazdy „elektrykami” to tylko jedna z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Najważniejsza to ekspozycja dziesiątek nowych modeli, które właśnie pojawiają się na polskim rynku. Perełki to cała nowa rodzina Audi A4, Mercedes EQC czy wzbudzające zawsze emocje najnowsze modele Ferrari, Alpine czy Maserati.

Każda marka zaprezentuje taki motoryzacyjny cukiereczek. Nie ulega jednak wątpliwości, że podczas Auto Moto Show Gliwice, nie może zabraknąć driftu, palenia gumy, a także pokazów motocyklowego i quadowego stuntu, w wykonaniu czołowych polskich zawodników. Będzie strefa tuningu, samochodów historycznych, motocykli, finały sezonu 2019 PASCA, w niedzielę parada motocyklistów oraz wiele innych atrakcji. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie w strefie kids.
Miłośników kobiecej urody zainteresują zapewne Wybory Miss Moto.
Tak więc przyjedź do gliwickiej Areny, pojedź elektrycznym samochodem i przekonaj się, że warto!

Po więcej informacji zapraszamy na automotoshow.com.pl
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3070
Zdjęcia: 11514
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: 14. Auto Moto Show - "Przyjedź, pojedź, przekonaj się"

01 Paź 2019, 14:31

Postaram sie odwiedzić ;)
grzegorek22
Początkujący
 
Posty: 61
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne
    Diagności mówią o rewolucji, kierowcy o utrudnieniach. Jak będzie naprawdę? Do sejmu trafiła nowelizacja ustawy w której wprowadzone zmiany zaostrzają przeprowadzane badania na stacjach kontroli pojazdów. ...

  •