Accord V 94' Problem z odpaleniem

Accord V 94' Problem z odpaleniem

29 Paź 2013, 09:47

Witam,

Posiadam Hondę Accord V rok 94' przed liftem. czarna na alu 16" 2.0 iLS 131 KM z LPG piękna.

Mój problem polega na tym, że nie zależnie czy silnik jest ciepły czy zimny odpalam na benzynie i gaśnie zaraz po 2-3 sekundach. No to próbuję odpalić kolejny raz i kręcę kręcę i nic. No to przełączam na gaz i odpala za pierwszym razem. Zaraz potem np przejadę kilka km. Odpalam ponownie na benzynie i jest ok. Problem pojawia się sporadycznie raz na 1-2 tyg. Idzie zima no i nie chcę mieć przyjemności odpalenia auta na gazie przy minusowej temperaturze. Nie chcę mieć sytuacji gdzie mechanik będzie wymieniał połowę silnika bo nie wie gdzie precyzyjnie uderzyć. Proszę o pomoc!!! mateusz_bober@wp.pl
mateuszbober
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 09 2004
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Accord V 2.0 iLS 94'
Silnik: 2.0 iLS 131 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen cross up! Volkswagen cross up!
    Volkswagen poszerza gamę modeli w wersji Cross: latem rodzinę tych lifestylowych aut wzbogaci cross up!, dołączając do obecnych już na rynku Cross Polo, Cross Golfa oraz Cross Tourana. Fanom Volkswagena Cross kojarzy się ...
    Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar