Alfa 159, Accord, Saab 9-3 ? poniżej 40 tyś

Alfa 159, Accord, Saab 9-3 ? poniżej 40 tyś

24 Kwi 2012, 09:52

Witam, Który z tych samochodów będzie najrozsądniejsza wyborem, szukam auta do ktorego na początek chociaż nie trzeba bedzie dokladac bo już mi się tak zdarzało? Alfa z tego co czytałem poprawiła kilka elementów po 2007 roku ale czytałem że z trwałością jest różnie. Accord z którym silnikiem wypada najlepiej ? No i Saab 9-3 znajdę egzemplarze do 40 tyś, jak trwałością tego samochodu i częściami ??
lukejro
Nowicjusz

Auto: Audi A6 2.4 V6 165 KM

Re: Alfa 159, Accord, Saab 9-3 ? poniżej 40 tyś

24 Kwi 2012, 15:24

mam ten sam dylemat co ty , po przegladnieciu kilku for wybor padl na alfe 159 , teraz jezdze i ogladam zeby znalezc cos sensownego rowniez do kwoty ktora podales, tylko nie napisales czy chcesz diesla czy benzyne ??
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy od: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...
    SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów
    Internetowy Samochód Roku - SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów w Internecie. Największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych otoMoto.pl, już po raz ósmy przyznał nagrody ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005