Ankieta, pomoc mile widziana :)

ankieta, pomoc mile widziana :)

24 Cze 2008, 12:19

Witam wszystkich! :)
Uczestnicze w projekcie na mojej uczelni, mającym na celu zbadanie zainteresowań internautów i oceny ilości treści w internecie dotyczących tych zainteresowań. Potrzebne są mi do tego badania z ankiety, dlatego proszę Was, drodzy internauci, o pomoc :)
Będę bardzo wdzięczny za wszystkie oddane głosy i poświęcony czas :) Ankieta nie straszy długością!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry :)

Link do ankiety : http://www.ankietka.pl/survey/show/id/14367/zainteresowania-internetowe.html
beloved
Nowicjusz

Re: ankieta, pomoc mile widziana :)

24 Cze 2008, 16:15

No ja wypełniłem :D
Proszę bardzo 8)
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 328 Hommage 2011 BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...
    Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Sway, przód
      Usługi dostępne ze smartfona w samochodzie, komunikacja
      Lexus GS 450h - tył
      Opel ADAM SLAM z 18'' kołami Twister