Audi 80 b4 2.0 ABT problem z rozruchem

31 Maj 2018, 14:24

Witam!

Mam problem ze swoim autem. Gdy go kupowałem wszystko grało do czasu. Na początku nie odpalał po chwili, tylko po dłuższym kręceniu. Później coraz ciężej odpalał, trzeba było gazu dodać żeby samochód odpalił i wyrównał pracę (lecz po takiej operacji kopciło z rury strasznym dymem i po chwili się wszystko ustatkowało). Dodam również że przy kręceniu coś jakby nie załapywało (chyba coś z rozrusznikiem jest nie tak, ale nie jestem pewien) i słychać takie bzyczenie i po skończeniu kręcenia stuknięcie.

Proszę serdecznie o pomoc.


Dodaję także link do filmiku:
https://www120.zippyshare.com/v/iHeDAi8o/file.html
roman666222
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi 80 B4
Silnik: 2.0 ABT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

31 Maj 2018, 16:01

Co do bzyknięcia i stuknięcia to pewnie elektro - włącznik nie odbija do końca i dlatego tak się dzieje. Co do ciężkiego odpalania trzeba by podpiąć diagnostykę i zobaczyć jakie auto widzi temperatury.
gber44
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Idzie wiosna - uwaga na biegaczy i rowerzystów
    W marcu dla wielu osób rozpoczyna się sezon aktywności na świeżym powietrzu. Biegacze zaczynają intensywne treningi do wiosennych imprez biegowych, a do wielu miast po zimowej przerwie wracają rowery miejskie. Na te ...
    Wymóg opon zimowych lub całorocznych w Europie
    Już w 29 państwach Europy wprowadzony jest zakaz jazdy na oponach letnich w tym okresie roku, a przepisy jasno precyzują okres lub warunki ich użytkowania. W 16 krajach są to konkretne daty kalendarzowe (Bułgaria, Czechy, ...