Audi A3 8P

15 Gru 2017, 16:27

Witam wszystkich ;) Chcę zmienić swoje pierwsze autko Corsę C na coś lepszego. Wybór padł na Audi A3 8P. Niestety nadal nie wiem jaki silnik wybrać , zależy mi na tym żeby był bezawaryjny. Zastanawiam się nad benzyna 1.6 102km i nad dieslem 1.9 TDI 105km. Mogę prosić o jakieś opinie ? Rady? Dodam, że dalekich tras codziennie nie robię, a słyszałam, że diesel jest właśnie lepszy dla osób które jednak trochę km dziennie pokonują. Ma to być, krótko mówiąc, autko do jeżdżenia po moim rodzinnym mieście, raz na jakiś czas do pojechania w dalsza trasę. Na jaki silnik byście w tym wypadku postawili? Znalazłam ciekawa ofertę która podlinkuje niżej i również bardzo bym prosiła o opinie :)
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
madamekatrin
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel Corsa C

15 Gru 2017, 16:43

Dałbym sobie spokój z tym egzemplarzem, gdyż ewidentnie widać, że jest dwukolorowy (ciekawe co dzieje się na drugim boku, skoro brak foto :roll:

Jeśli jeździsz po mieście zostaje Ci 1.6 ew z biedą 2.0 FSI
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

15 Gru 2017, 16:49

Jak ma być bezawaryjnie to tylko paliwożerny muł 1.6 MPI zostaje.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pogoń za najlepszymi czasami w symulatorze - Formuła E
    Dwaj kierowcy Audi: Daniel Abt i Lucas di Grassi, już 13 stycznia wystartują w trzeciej rundzie bieżącego sezonu Formuły E, która odbędzie się w Marakeszu, w Maroku. Jednak zanim zawodnicy staną na linii startu kolejnego ...
    Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...