Audi A4 B5 - Nie zamykają się drzwi od strony pasażera.

Audi A4 B5 - Nie zamykają się drzwi od strony pasażera.

12 Lis 2015, 21:20

Witam. Wczoraj kupiłem Audi A4 B5 z silnikiem 1.6. Problem jaki już zauważyłem, to niezamykające się drzwi od strony pasażera z przodu. Zamykałem drzwi kluczykiem, i wszystkie się zamykają oprócz przednich pasażera. Zamykanie pilotem - również. Jako, że jestem świeży i się nie znam na tym, to piszę tutaj.
Wyczytałem teraz na innej stronie, że to niby jest jakiś siłownik, ale zupełnie się na tym nie znam.
Zamieszczam pod spodem filmik.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

vSilveR
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 11 2015
Auto: Audi A4 B5

Re: Audi A4 B5 - Nie zamykają się drzwi od strony pasażera.

13 Lis 2015, 10:49

Zacznij od sprawdzenia wiązki przewodów między drzwiami a karoserią. Potem możesz zdemontować boczek drzwi i sprawdzić, czy wszystkie wtyczką są na miejscu, czy przewody nie są ugnite itd. Następnie wypadałoby sprawdzić sam siłownik np. podłaczając go bezpośrednio pod aku.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu
    Na targach motoryzacyjnych w Paryżu po raz pierwszy zostanie zaprezentowana sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 - R-Design. Auto ze zmienionym zawieszeniem i topowym silnikiem T5 o mocy 254 KM, będzie rywalizować ze ...
    [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy SUV - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - napęd na cztery koła - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Tucson I 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      GTP Light