Audi a4 - ceramizer do skrzyni biegów

Audi a4 - ceramizer do skrzyni biegów

02 Gru 2009, 19:45

czy ktoś stosował ceramizer do skrzyni biegów lub jakiś inny preparat i jakie przyniosły to efekt czy było lepiej czy bez zmian
maruiusz
mariusz71
Nowicjusz

Miejscowość: brzesko

Re: Audi a4 - ceramizer do skrzyni biegów

15 Lis 2017, 13:03

Dobrym dodatkiem jest według mnie, info o produkcie masz na stronie producenta. Tylko jest różnica – Ceramizer, a nie ceramizator, ceramix czy inne takie imitacje, bo one jakościowo są dużo gorsze.
kira99
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 11 1989
Auto: Audi

Re: Audi a4 - ceramizer do skrzyni biegów

15 Lis 2017, 15:58

mariusz71 napisał(a):jakiś inny preparat i jakie przyniosły to efekt czy było lepiej czy bez zmian
Ja stosuję od bardzo dawna motor-life i jestem zadowolony zmniejsza tarcie praktycznie od razu po aplikacji. Zawszę go dodaję przy wymianie oleju i jestem zadowolony. Ceramizer to inna sprawa i ma trochę inną zasadę działania.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd
    Ratowanie zdrowia, życia, mienia ludzkiego oraz zachowanie bezpieczeństwa to najczęstsze powody, dla których na ulicy pojawia się pojazd uprzywilejowany. Każdy kierowca ma obowiązek usunąć się z jego drogi, aby ułatwić ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Czaska, dekoracja auta
      Wypadek na DK44 Tychy
      Master Truck
      Chicago Auto Show 2008