Jak zdemontować te rolete!?!?!?

10 Maj 2024, 19:20

Chce zdemontowac rolete która jest w bagażniku ale nie wiem jak... przesyłam zdjęcie. Próbowałem je zsunac bo to na jakiejś szynie ale też nie idzie.., przesuwa się w lewo i prawo kawałek i tyle.
Marreu1
Nowicjusz
 
Posty: 3

10 Maj 2024, 20:03

I nie jest to ten metalowy "bolec" co widać na zdjęciu, to jest zaczepione o fotele :x
Marreu1
Nowicjusz
 
Posty: 3

13 Maj 2024, 15:20

A co to za samochód? Być może ten srebrny element na górze który widać trzeba przesunąć i zwolni się zaczep na fotelach lub kiedyś w jakimś samochodzie widziałem też roletę przyczepiona na rzep do foteli i nie wiem kto to wymyślił ale było chyba tak oryginalnie. Czasem trzeba ją przesunąć w jedną stronę żeby zdjąć z zaczepu na oparciach. Trzeba popatrzeć jak to jest tam rozwiązane, możesz sobie położyć oparcie będzie łatwiej się przyjrzeć :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

13 Maj 2024, 15:23

Już ogarnąłem ja miałem drzwi zepsute prawe tylne. Na początku to chodziło lewo prawo trochę więc myślę nie no coś się zablokowane, ściągnąłem całe tylne siedzenia i w druga stronę cyk w stronę zepsutych drzwi się odblokowalo ..
Marreu1
Nowicjusz
 
Posty: 3

13 Maj 2024, 15:30

Czasem wymyślą jakieś mocowania i człowiek później zastanawia się co i jak bo nie zawsze jest wszystko intuicyjne :)

No ale ważne, że już masz z głowy i udało się ją zdjąć :ok:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34