Jak zdemontować kokpit deske rozdzielczą ?

28 Kwi 2011, 18:19

witam koledzy jeśli ktoś wie jak zdemontować deskę proszę o podpowiedź abym nie musiał kombinować . A dlaczego muszę zdjąć powiem oddałem autko do NIBY fachowców z Wrocławia aby naprawili mi klime trzeba było wymienić kompresor , chłodnice przewody i skraplacz czyli prawie cała . Po prawie dwóch dniach z bólem skończyli bo jak przyjechałem po autko ( dzwoniłem gość powiedział że wszystko działa prosze przyjechać ) okazało się że niby tylko jeszcze pare minut a przeciągnęło sie do 5, 5 godziny że niby moja rurka żle pospawane i przez to im rozsadziło kompresor ( to jak to się ma do telefonu że wszystko działa ) no ale wreszcie skonczyli . Dochodzi do rozliczenia 1900 pln :???: dobra pytam czy wszystko jest tak jak być powinno podłączony nawiew z zewnątrz skropliny odprowadzone gość zapewnia że oczywiście , zapłaciłem i pojechałem do domu prawie 160 km w jedną stronę już po drodze poczułem że jest coś nie tak no ale noc zmęczenie nie sprawdzałem . Następnego dnia wciskam rękę i szok nie wyczuwam aby było podłączone powietrze z zewnątrz skropliny też nie są odprowadzone podniosłem podszybie i okazało się że odcieli rurę którą ja sam zamontowałem aby w ogóle można było jeździć fachowcy dzwonie następnego dnia gość oco panu chodzi wszystko jest zrobione ! no ale jeśli faktycznie to proszę przyjechać poprawimy . Pojechałem po tygodniu w sobote aby już nie musiał brać wolnego niby poprawili zrobił kominek który tylko jest zbliżony do skraplacza podłączył rurkę od skroplin która wypadła po dwuch dniach skraplacz nie jest przykręcony , Totalna porażka odradzam ich usługi omijajcie z daleka tych partaczy http://www.aut0hobby.pl/kontakt.html dlatego chce sam zdjąć deskę i podłączyć nawiew z zewnątrz przykręcić skraplacz i podłączyć odprowadzenie skroplin :cry:
amik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 170
Miejscowość: dolnoslaskie

29 Kwi 2011, 21:38

nieźli "HOBBYŚCI", postaraj sie o zwrot kasy
pozdr.
az td4
friluś1
Zaawansowany
 
Posty: 569
Miejscowość: wrocław
Auto: LR Freelander
Silnik: td4 112kM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

30 Kwi 2011, 06:58

nie chce mieć już z nimi nic do czynienia , poprawie sam tą fuszerkę potrzebuje tylko porady jak i w których miejscach są śruby mocujące kokpit najlepsze by było jakieś zdjęcie lub rysunek żebym po omacku nie szukał . Jak zdemontuje kokpit zrobie fotki i pokarze ku przestrodze Pozdrawiam
amik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 170
Miejscowość: dolnoslaskie