Audi A4 - Xenony

Audi A4 - Xenony

28 Lis 2011, 21:35

Witam, drodzy Koledzy zawsze przy problemach nasze Forum jest niezastapione. Mam taka kwestie: moj kolega kupil sobie Audi A4 jednoroczne z xenonami. Troche sie nim powozilem i stwierdzilem taki problem. Jak jade na swiatlach mijania (np. 15 min) i po tym czasie je wylacze i bardzo szybko zalacze (np. po 3 sek), to prawy reflektor zawsze nie swieci a podobno przydarza sie to i lewemu. Poinformowalem kolege, aby udal sie do salonu i problem zareklamowal. Niestety odprawiono go z "kwitkiem" mowiac, ze to wlasnie "urok" xenonow. Podobno po wylaczeniu swiatel i do ponownego zalaczenia nalezy odczekac dluzszy czas (np. 1 - 2 min.). Wydaje mi sie to bzdura, gdyz sa to xenony orginalne Audi a nie jakies z Biedronki za 17 zlotych. Czy mam racje, czy jest to powod do reklamacji ???. Dzieki za info.
Antares69
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•