Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5 na Poznań Motor Show 2013

25 Mar 2013, 15:01

Podczas targów Poznań Motor Show 2013, Audi zaprezentuje paletę najnowszych propozycji modelowych. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się między innymi z nowym Audi A3 Sportback, Audi A5 Sportback czy z Audi Q3. Największą atrakcją stoiska będą prezentowane w Polsce po raz pierwszy Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5.

Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5 na Poznań Motor Show 2013

Modele serii S i RS, to najbardziej dynamiczne wersje samochodów z pod znaku czterech ringów. Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5 są widocznym ucieleśnieniem przewagi dzięki technice. Ich polska premiera to od dawna wyczekiwane wydarzenie.

"RS 5 Cabriolet cechuje się jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji i mocy. Jego jednostka napędowa, silnik 4.2 FSI V8, generuje moc 450 koni mechanicznych i sprawia, że to sportowe auto przyspiesza od zera do stu kilometrów na godzinę w 4,9 sekundy" – mówi Leszek Kempiński, kierownik PR marki Audi w Polsce. "Natomiast Audi SQ 5 to nowy, topowy model serii Q, oferujący najwyższy komfort, doskonałe wyposażenie oraz ogromną moc 313 KM, płynącą z trzylitrowego silnika TDI." – dodaje Leszek Kempiński.

Oprócz nowości, na stoisku Audi w hali 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich, zobaczyć będzie można m.in. nowe Audi A3 Sportback, Audi A5 Sportback, Audi A7 Sportback czy Audi Q3.

POLECAMY O targach Motoryzacyjnych Motor Show 2013 w Poznaniu

Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5 na Poznań Motor Show 2013

źródło: Audi
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Silnik 13B-REW - Mazda
  Na liście słynnych silników stosowanych w autach sportowych nie mogło zabraknąć jednostki Wankla. A skoro o silniku z wirującym tłokiem mowa, to na myśl od razu przychodzi Mazda i jej sportowy model RX-7. Prawdopodobnie ...
  Jak bezpiecznie podróżować w ciąży?
  Kobiety spodziewające się dziecka powinny wiedzieć, jak bezpiecznie podróżować zarówno za kierownicą, jak i na fotelu pasażera. Jak więc podróżować bezpiecznie w ciąży? Oto nasze wskazówki: Pasy ...

 •  
  • Warto przeczytać