Audi RS4 B8 - moja wizja

01 Kwi 2009, 12:52

Moja wizja nowego RS4

[link wygasł]
AdryanZ
Nowicjusz
 
Posty: 3

11 Kwi 2009, 16:10

fajne
Loosmo
Początkujący
 
Posty: 155

11 Kwi 2009, 16:54

No tak fajnie tylko gdzie te twoje przeróbki bo na moje to ściągnołeś to z jakiejś strony albo dokleiłeś tylko znaczek RS i felgi.
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

11 Kwi 2009, 16:56

Te światła są spoko :wink:
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 426
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

11 Kwi 2009, 17:23

Nic nie "ściągnołem", po co miał bym sie chwalić cudzą pracą? Poza felgami i znaczkiem RS, zmieniłem też zderzaki, grill, lakier i tablice rejestracyjne . Nic prócz jeszcze błotników raczej się nie zmieni w oficjalnej wersji RS4.
AdryanZ
Nowicjusz
 
Posty: 3

11 Kwi 2009, 21:05

AdryanZ napisał(a):Nic nie "ściągnołem", po co miał bym sie chwalić cudzą pracą? Poza felgami i znaczkiem RS, zmieniłem też zderzaki, grill, lakier i tablice rejestracyjne. Nic prócz jeszcze błotników raczej się nie zmieni w oficjalnej wersji RS4.


No to rzeczywiście dużo zmian! tablice rejestracyjne. A co do grilu to nie ma w nim zmian oprócz wymazania jego środka.Nie będe dużo pisał bo nie ma o czym. Tylko bardzo irytuje mnie tytuł tematu MOJA WIZJA RS4 -to nie jest żadna Twoja wizja wszyscy wiemy jak będzie wyglądać RS4. A Ty do zwykłej A4 wkleiłeś felgi i zderzak z RS6 i piszesz że to twoja wizja Audi. Gdybyś sam od podstaw narysował samochód wg. swoich gustów i zamiłowania do Audi to wtedy rozumiem tytuł MOJA WIZJA AUDI RS4!!
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

11 Kwi 2009, 22:13

Zanim zaczniesz się popisywać swoją wiedzą, najpierw sprawdź jak wygląda zderzak RS6, a potem sie zastanów czy na pewno jest taki sam jak tutaj. Dla Twojej informacji, z RS6 są tylko felgi i tylny dyfuzor. Po drugie jak mam napisać inaczej to, jak sobie wyobrażam ten samochód? skoro RS będzie się tylko detalami różnił od A, to po co mam go robić od nowa? przecież to jest vtuning a nie projektowanie prototypów... zastanów się. Pozdro


"wszyscy wiemy jak będzie wyglądać RS4"


bez komentarza...
AdryanZ
Nowicjusz
 
Posty: 3

14 Kwi 2009, 11:52

Totalne badziewie, nic praktycznie nie zrobiłeś i nie wiem na co liczyłeś...że znajdziesz pracę w Audi jako mikser modeli. To dam ci radę poskleja twoją wizję Audi RS4 z trabanta, forda i dodaj elementy z Mana i wtedy pokaż co Ci wyszło!!!!

Jak sie nieznasz to nawet nie odpisuj na tego posta to ja jestem dziennikarzem a nie ty...więc nie mamy o czym gadać.
" Jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz za wolno "
kuba_2034
Nowicjusz
 
Posty: 43
Miejscowość: Polska, Bielsko-Biała