7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku

7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku

02 Sty 2020, 18:14

Rok 2019 był dla Toyoty rokiem siedmiu premier. Japońska marka wprowadziła na rynek nowe auta różnych segmentów - kompaktową Corollę w trzech wersjach nadwozia, sportowe coupé GR Supra, SUV-a RAV4, sporego sedana Camry, a nawet kompaktowego dostawczaka Proace City. Każdy z nich okazał się na swój sposób rewolucyjny, a kilka wyraźnie wpłynęło na kształt rynku.

Corolla sedan, hatchback i TS kombi
Premiera nowej Corolli była niezwykle istotnym wydarzeniem w kalendarzu Toyoty. Trudno się dziwić, w końcu kompaktowe auto jest nie tylko najpopularniejszym samochodem w ofercie producenta, ale także najchętniej kupowanym modelem w historii całej motoryzacji. Nowa Corolla wprowadziła szereg istotnych zmian.
7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku
Czytaj więcej Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi

GR Supra
Zaangażowanie Toyoty w świat sportów samochodowych i aut sportowych rośnie, czego doskonałym dowodem była głośna premiera GR Supry. Sportowe coupé Toyoty powróciło po 17 latach nieobecności na rynku. Chociaż technologicznie i stylistycznie piąta odsłona modelu wyraźnie różni się od poprzedniej generacji, to podstawowe założenie pozostały niezmienione.
7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku Czytaj więcej Toyota GR Supra

RAV4
W 2019 roku doczekaliśmy się również premiery piątej odsłony modelu, którym 25 lat temu Toyota zrewolucjonizowała motoryzację i utworzyła rynek SUV-ów. Mowa oczywiście o modelu RAV4. Auto zmieniło się w znacznym stopniu i widać to już gołym okiem :)
7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku Czytaj więcej Toyota RAV4

Camry
Nowa Toyota Camry to kolejny wielki powrót. Japoński sedan był niedostępny w polskich salonach Toyoty przez 14 lat!
7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku Czytaj więcej Toyota Camry

Proace City
Toyota Proace City jest zupełną nowością w ofercie Toyoty. Nowy model dołączył w 2019 roku do większego Proace i powiększa gamę dostawczaków Toyoty.
7 premier Toyoty namieszało na rynku w 2019 roku Czytaj więcej Toyota Proace City

źródło: Toyota | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 11750
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pierwszy minivan od Lexusa - jak będzie cena? Pierwszy minivan od Lexusa - jak będzie cena?
    Niespełna rok temu Lexus pokazał światu swojego pierwszego minivana. Teraz Lexus LM trafia do sprzedaży na chińskim rynku, a jego cena imponuje. To jeden z najdroższych modeli Lexusa na świecie! Najdroższy Lexus na chińskim ...
    Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta
    "Kierowcy, bądźcie dla nas dobrzy szczególnie na wiosnę" to byśmy usłyszeli gdyby samochody umiały mówić, z takim apelem zwróciłyby się do swoich właścicieli. I poprosiłyby ich o porządną kąpiel. Zimą ...

  •