Toyota Camry

Toyota Camry

02 Sty 2020, 17:50

Nowa Toyota Camry to kolejny wielki powrót. Japoński sedan był niedostępny w polskich salonach Toyoty przez 14 lat. W tym roku powrócił i tak jak nowy RAV4 jest oparty na modułowej platformie GA-K z rodziny TNGA oraz wyposażony w hybrydowy napęd o mocy 218 KM. Z taką jednostką prawie 4,9-metrowe Camry przyspiesza do setki w 8,3 s i zużywa średnio od 5,3 l benzyny na 100 km.
Toyota Camry Mocną stroną nowej Toyoty Camry jest niewątpliwie komfort jazdy, pojemne wnętrze i bogate wyposażenie. W standardzie samochód dysponuje pakietem systemów bezpieczeństwa czynnego, dwustrefową klimatyzacją automatyczną, tempomatem adaptacyjnym czy przednimi i tylnymi czujnikami parkowania. A w najbogatszej konfiguracji znajdziemy m.in. wyświetlacz HUD, system audio JBL i tylny podłokietnik z panelem sterowania klimatyzacją czy radiem.

Nowa Toyota Camry spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem na polskim rynku. Już w pierwszym roku obecności w salonach auto stało się drugim najpopularniejszym modelem segmentu E. Ale trudno się dziwić — Camry jest w końcu najchętniej kupowanym na świecie sedanem średniej wielkości.

Zobacz 7 premier Toyoty które namieszały na rynku w 2019 roku

źródło: Toyota | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 11750
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi powraca do Big Game Audi powraca do Big Game
    Audi kontynuuje swą kilkunastoletnią obecność na najważniejszej nocy w rozgrywkach futbolu amerykańskiego, czyli na Big Game. Przedstawi podczas niej 60-sekundową reklamę pt. „Let It Go” z udziałem aktorki Maisie ...
    Renault ZOE - limitowana seria STAR WARS Renault ZOE - limitowana seria STAR WARS
    Renault świętuje partnerską współpracę z producentami STAR WARS™ i prezentuje limitowaną serię swojego najbardziej awangardowego samochodu ZOE, który jest liderem wśród samochodów elektrycznych ...

  •