Autko dla dziewczyny ok 7000,-

25 Maj 2020, 10:06

No jak w temacie, szukam czegoś dla dziewczyny. Marka obojętna, wiadomo jakoś w miarę trwałe i ładne.
Przeglądając ogłoszenia natknąłem się na opla tigrę II, co myślicie o tym wynalazku? jakie silniki polecacie do niego? Jest jeszcze yariska, a może coś innego?
papciochmiel
Nowicjusz
 
Posty: 6

25 Maj 2020, 12:16

Jak będzie w większości jeździła po mieście to polecam Yariskę 1.0 i na pewno będzie zadowolona.
Tigra to ciekawe auto i tu można mieć już cabrio ale w tej cenie przypuszczam ze będziesz miał problem znaleźć egzemplarz w zadowalającym stanie.
papciochmiel napisał(a):wiadomo jakoś w miarę trwałe i ładne
To nie zawsze idzie w parze :)
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

25 Maj 2020, 12:22

Yariska niestety jej się podoba, ale mi nie do końca :D Tigre rozważam, właśnie w cabrio :P Auto oczywiście tylko do miasta, więc mile widziana współpraca z LPG.
Znacie jakieś inne auta, chcę coś nietuzinkowego, więc raczej punta, corsy pandy 206'tki odpadają
papciochmiel
Nowicjusz
 
Posty: 6

25 Maj 2020, 12:34

Nie macie kasy na wybrzydzanie i szukanie nietuzinkowego auta. To znaczy macie, ale wtedy marzenia o trwałości i taniości możecie wyrzucić za okno.

Niech bierze Yariskę i po temacie.

I najpierw piszesz że marka bez znaczenia, a potem wyliczasz czego nie chcesz :ok:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

25 Maj 2020, 12:40

Jak tylko do miasta to jeszcze można pomyśleć o Smarcie. Choć przy takim budżecie szukałbym samochodu który sprawi najmniej problemu tym bardziej, że będzie nim jeździła kobieta która nie chciałby pewnie aby coś niespodziewanego jej się przydarzyło podczas jazdy.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

25 Maj 2020, 12:56

galakty napisał(a):I najpierw piszesz że marka bez znaczenia, a potem wyliczasz czego nie chcesz

No tak, ale... :D w/w auta odpadają.
Generalnie chciałbym się skupić nad
Megane 2
Tigra
C3
alfa 147 1.9jtd?
Jeszcze myślałem nad astrą bertone cabrio
Edit. Smart nie podoba się jej
papciochmiel
Nowicjusz
 
Posty: 6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej ekonomiczne SUV-y
    Specjaliści z amerykańskiej organizacji Consumer Reports po raz kolejny wzięli pod lupę paliwożerność SUV-ów i wybrali najbardziej oszczędne auta z tego segmentu. Wszystkie przetestowane przez Amerykanów egzemplarze ...

25 Maj 2020, 13:34

papciochmiel napisał(a):No tak, ale... :D w/w auta odpadają.
Generalnie chciałbym się skupić nad
Megane 2
Tigra
C3
alfa 147 1.9jtd?
Jeszcze myślałem nad astrą bertone cabrio
Edit. Smart nie podoba się jej


Czyli mówisz że chcesz sobie ostrzelać wszystkie członki kończąc alfą i strzałem miedzy oczy brawo Ty ;-)
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

25 Maj 2020, 15:03

papciochmiel napisał(a):Megane 2
Tigra
C3
alfa 147 1.9jtd?
barrdzo dobrre auta... dzięki nim zostaniesz singlem :ok:

Ja bym spojrzał na Hyundaia Coupe.

Witaj z powrotem Galakty :wink:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

25 Maj 2020, 15:19

Zostań przy tej Yaris skoro się jej podoba i nie kombinuj. Dopiero gdy nie będzie wyboru to szukaj innych.

Cześć mike, wróciłem odświeżyć wiedzę o autach używanych, bo trochę się życie pozmieniało i przebiegi zaraz urosną trzykrotnie, a Megane na PB nie wyrobi przy tym :oops:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007