Autko do 12tyś

autko do 12tyś

26 Lut 2013, 19:06

Witam wszystkich

na forum jestem nowy więc się przedstawię.Mam na imię Marcin,mam 28 lat i jestem z Poznania.
A teraz do rzeczy.
Szukam autka do 12tyś,jestem zielony jeśli chodzi o auta,awaryjność itd
Na dzień dzisiejszy posiadam opla astrę 1 z rocznika 93.
auto mam od 5 lat i 4 lata było bezawaryjne,wszystko chodziło.tylko olej sprawdzałem i lałem benzynę.Od roku wszystko się psuje.Jedno za drugim więc chcę zmienić auto.
Dziennie jeżdżę około 50km dojeżdżając do i z pracy.Jestem wysoki (194cm) więc nie interesuje mnie seicento czy tego typu auta.Chciałbym też auto które w razie awarii nie jest drogie w naprawie.Mam kolegę mechanika więc zawsze coś taniej skasuję no i nie wymyśla tylko realnie wymienia i naprawia.Auto musiałoby być 5 drzwiowe,spalanie do 9 l no i pojemnościowo nie za duże bo będę jedynym właścicielem i przy OC żeby nie wołali 3tyś.Auto będzie stało na dworze więc nie wiem czy może być diesel bo słyszałem że w zimie ciężko takie odpalić.Co jeszcze hmmm...
Zastanawiałem się nad sprowadzeniem czegoś.Koszty większe ale wiadomo jakie tam są drogi.
Do tej pory szukałem w autach typu Golf 4,passat,bmw w rocznikach 99-00,vectra.
Odradzano mi auta z francji
Proszę o pomoc i napisanie jakich aut najlepiej szukać,na co uważać,czego nie kupować a już wogóle byłoby super gdyby ktoś wkleił kilka linków z autami
Z góry dzięki
Marcinnnnn
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 04 2007
Auto: astra 2

Re: autko do 12tyś

26 Lut 2013, 19:56

To może nowszy model Astry?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

26 Lut 2013, 20:42

autko fajne nawet
czytałem jeszcze trochę o autach i wszyscy prawie piszą że za takie pieniądze ciężko o auto dobre
moge wydać nawet więcej ale zależy mi na mało awaryjnym bo nie ma nieawaryjnych i żeby części były tanie

znalazłem też takie auto
[link wygasł]

czy warto pakować się w takie auto??
podobno jeśli się coś popsuje to koszta rzadko poniżej tysiaka schodzą

przed chwilą znalazłem jeszcze coś takiego
[link wygasł]
wcześniej oglądałem vectry ale rocznikowo były starsze a ceny były wyższe przy podobnym wyposażeniu
Marcinnnnn
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 04 2007
Auto: astra 2

27 Lut 2013, 06:17

Na E46 musisz wydać minimum 15-16tys.zł.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar