Autko do 18'000 zł

20 Cze 2010, 12:32

Witam jestem tutaj nowy i proszę o rade. Chce kupić auto i mam na ten cel przeznaczone 18000zł, ma to być autko przyjemne w prowadzeniu, jak najmniej awaryjne i nie dużo palące ogólnie każdy poleca mi Toyotę Corolle E12 1,4 VVTI co o tym sądzicie i czy polecacie np. coś innego :?: :?:
EL_Maciek_1908
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Łódź

20 Cze 2010, 13:20

Jaki rodzaj paliwa,jaki typ nadwozia itp.Napisz coś więcej co wymagasz od samochodu.Z mojej strony:
Audi A4
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Seat Toledo II
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Seat Ibiza
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
VW Golf IV
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
VW Bora
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
linki przykładowe no i oczywiście nie wykluczam Corolli :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Cze 2010, 14:07

barol91 napisał(a):Jaki rodzaj paliwa,jaki typ nadwozia itp.Napisz coś więcej co wymagasz od samochodu
paliwo jest mi obojętne nadwozie sedan bądź hatchback, wymagania tak jak napisałem ma mało palić ale żeby było dynamiczne i jak najbardziej bezawaryjne. Myślałem jeszcze nad Leonem bądź Ibizą właśnie...
EL_Maciek_1908
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Łódź

20 Cze 2010, 14:18

A ile bedziesz robił kilometrów rocznie??Bo jeśli powyżej 25tys to możesz poszukać jakiegos diesla 1.9TDI 110KM w przypadku Ibizy i Leona.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Cze 2010, 14:33

spokojnie powyżej 25 tys.
EL_Maciek_1908
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Łódź

20 Cze 2010, 15:17

akurat toyoty corolli to bym nie polecił, tak się składa ze jeżdżę taka, auto nie jest dynamiczne, i jak na tak mały silnik i swoje w miarę małe gabaryty sporo pali , w mieście około 8-9litrów, w trasie czasem schodzi do 7l. Jak poprzednicy poleciłbym audi a4 1.9, vw passata 1.9 , vw bora 1.9. I to juz zalezy co komu sie podoba
arab105
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: polska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rajdowy hat-trick Toyoty
    25 sierpnia 2019 r. trzy załogi zespołu Toyota Gazoo Racing zajęły całe podium ADAC Rally Deutschland. Przy okazji przypomnijmy inne, potrójne zwycięstwa Toyoty, które wydarzyły niegdyś się w Afryce. Hat-trick. ...

20 Cze 2010, 15:54

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] znalazłem taką aukcje czy nie uważacie że jest coś za tanio :?:
EL_Maciek_1908
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Łódź

20 Cze 2010, 16:07

zdecydowanie ZA tanio. Albo po dzwonie albo ktoś się po prostu pomylił wpisując cenę.
mareczecki
Nowicjusz
 
Posty: 38
Miejscowość: Białystok

20 Cze 2010, 18:33

mareczecki napisał(a):zdecydowanie ZA tanio.

A moze to przekladka Made in England....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

20 Cze 2010, 19:01

Może być leasing do spłacenia albo coś w tym stylu bo napewno nic dobrego za te pieniądze nie będzie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012