Autko do 9000

Autko do 9000

12 Wrz 2016, 18:03

Cześć, jaki polecicie mi samochód do 9000zł?
Poważnie zastanawiałem się nad Almerą N16, a konkretnie o modelu poliftowym z silnikiem 1.8 116KM, lecz słyszałem niepochlebne opinie o pierścieniach, które z powodu swoich niedoskonałości mogą doprowadzić do zatarcia silnika przez duże zużycie oleju. Podobno łańcuch rozrządu szybko się rozciąga, więc pewnie używka ok. 150kkm będzie miała go do wymiany. Czy ktoś ma to autko i mógłby się wypowiedzieć? Jakie jeszcze moglibyście polecić, żeby nie było paskudne, w miarę dobrze wyposażone oraz niedrogie w eksploatacji? Taki powiedzmy mamowóz :D
Ps. może być z gazem :yes:
rpszczola
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Jeszcze nie mam

Re: Autko do 9000

14 Wrz 2016, 11:23

Almera N16 to zakup podwyższonego ryzyka.

Za 9k znajdziesz ładnego Civica VII.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja
    17 czerwca na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbyła się impreza XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012. Dla gości którzy jak co roku licznie odwiedzali tegoroczny Piknik przygotowano wiele atrakcji i konkursów można było ...
    Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym? Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kia Rio, wersja 4-drzwiowa, wnętrze, 2012
      Ford Focus MKI, 2
      Fabryka Volkswagen
      Strefa Ciszy, zabudowa Car Audio, 2