Samochód do max 5 tys

06 Wrz 2016, 12:22

Witam,
zastanawiam sie nad kupnem samochodu do maksymalnie 5 tys.PLN. Interesuje mnie w miare oszczedne auto(głównie LPG) 2 razy w tygodniu bedzie pokonywalo trase 90km poza miastem natomiast w ciagu tygodnia bedzie uzywane w miescie. optymalne silniki jakie mi sie wydaja to 1.6 1.8 gdyz trase poza miastem bedzie pokonywalo z 4 osobami i ich bagazami. nie zalezy mi na demonie predkosci ale zeby tez nie bylo mulowate jak moja byla corsa b 1.5td :ok: prosze o propozycje głownie z lubelskiego i swietokrzyskiego . z gory dziekuje za pomoc !! :yes: :yes:
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

06 Wrz 2016, 12:39

znalazłem 3 ogłoszenia ktore zwrociły moja uwage:
[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

06 Wrz 2016, 12:48

Z tych trzech jedynie z Cordoby coś może być - obejrzałbym.
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

06 Wrz 2016, 13:46

1. Auto od handlarza i duża liczba wyświetleń nie wróżą nic dobrego.
2. Wygląda ok, drobne mankamenty blacharki
3. W tej cenie nie będzie nic dobrego.
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14106
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

06 Wrz 2016, 14:02

dzieki za pomoc :ok: jutro przejade sie obejrzec Cordobe. wiem ze nie wymienialem diesli natomiast wpadl mi w oko Rover link nizej:
[link do oferty na Olx wygasł]
Co sadzicie? Rover malo znana marka natomiast w rodzinie byl 214 Si i dobrze sie sprawowal(wlasciwie nic sie z nim nie dzialo oprocz normalnych naprach typu hamulce i zawias). NIe wiem co sadzic o Dieslu i czy na moje potrzeby diesel jest dobrym wyborem. prosze o pomoc z gory dzieki!
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

06 Wrz 2016, 16:58

Ładny,silnik ok ale kultura pracy pozostawia trochę do życzenia.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    10 używanych funcarów za nieduże pieniądze
    Samochody sportowe kojarzą się zwykle z drogimi konstrukcjami z Włoch, Niemiec i Japonii. Ale wcale nie trzeba mieć pękającego w szwach portfela, żeby móc cieszyć się przyjemnymi emocjami za kierownicą. Oto 10 używanych ...

07 Wrz 2016, 13:49

ogladalem dzis Seata niestety na zdjeciach nie dosc ze wyglada duzo lepiej( schodzi lakier z maski i dachu niestety nie napisane w ogloszeniu) przerywa na gazie i faluja obroty na biegu jalowym do tego na benzynie nie dziala wcale. raczej nie oplaca sie za ta cene brac troche do wlozenia jest zeby bezpiecznie i normalnie sie poruszac.
znalazlem inne ogloszenie co powiecie o tym :

[link do oferty na Olx wygasł]

silnik troche duzy bo 2.0 ale mysle ze przy mojej jezdzie nie spali duzo( mimo młodego wieku i przejechania bardzo duzo kilometrow po roznych krajach nie chce mi sie wariowac) jak myslicie Peugeot to dobry wybor? ktos mial tki samochod i moze sie wypowiedziec?
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

07 Wrz 2016, 20:25

widze ze nikt nie odpisze juz ale wrazie jak ktos zabladzi i trafi na ten post prosze jeszcze o sprawdzenie samochodów i opinie :ok: :roll:
[link do Sprzedajemy wygasł]
(troszke te naklejki mnie zniechecaja ale nie ma co wybrzydzac przy takich funduszach :d)

[link do oferty na Olx wygasł]


[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]


Wiem, ze w opisie nei bylo mowy o dieslach natomiast Clio jest w rodzinie z takim samym silnikiem i sprawuje sie podobno dobrze wiec nie wiem czy to kwestia egzemplarza czy ogolnie te silniki sa ok
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

08 Wrz 2016, 00:03

Peugeoty ok, Clio silnik o podwyższonym ryzyku, Astra nie z tym silnikiem. Mazdę odpuść, bo blacharka wypada w nich słabo
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14106
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

08 Wrz 2016, 19:58

w takim razie jutro bede mial czas na ogladanie podziele sie z wami wrazeniami ;)) dzieki wielkie za pomoc !!

PS. Jedno auto mi wpadlo w oko jeszcze co sadzicie?

[link do oferty na Olx wygasł]

wyposazenie kusi i jednak oryginalnosc na drodze bo malo spotykane sa te samochody ;) troszke ponad 5 tys. ale mysle ze chociaz te 4 stowy do zbicia poza tym oprocz funduszy na samochod zdaje sobie sprawe ze trzeba miec na wymiane filtrow oleju itd itp ;) wiadomo cos po drodze moze wyskoczyc
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

09 Wrz 2016, 00:04

Ja bym odpuścił, bo to jakiś drobny handlarz (poziom kombinatoryki jest u takich zatrważający)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14106
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

11 Wrz 2016, 10:44

Również bym odpuścił bo mocno podejrzana jest ta oferta.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Wrz 2016, 12:38

ogladalem peugeoty niestety rdza (jeden widac ze dostal z przodu i to niezle) zawieszenie pukajace stukajce hamulce tez bez szalu i nie cale wyposazenie dzialalo (typowo jak u handlarzy klima do nabicia wczoraj przestala dzialac itd itp) :/ :/ no nic pozostaje mi szukac dalej cos w mozliwym stanie ;)
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

11 Wrz 2016, 13:00

Zerknij:
[link do oferty na Olx wygasł] - dopytaj czy ma udokumentowane naprawy.
[link do oferty na Olx wygasł] - silnik bez szału ale dobrze wygląda i nie ma co wybrzydzać za takie pieniądze.
[link do oferty na Olx wygasł] - w tej samej mieścinie co Fiat więc można obejrzeć za jednym zamachem.
[link do oferty na Olx wygasł] - jak wyżej.
[link do oferty na Olx wygasł] - taka tańsza opcja ale obstawiam że to 16zaworówka..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Wrz 2016, 14:00

Toledo i Marea troche przyduze na moje potrzeby( ciezko z miejscem parkingowym w Lublinie) Asterke i Punto w dieselku pojade ogladac jutro ciekawe propozycje zobaczymy czy warto za te cene ;)
znalazlem jeszcze Fiata Bravo
[link do oferty na Olx wygasł]
Cena troche nizsza czyli pewnie cos do dolozenia( tym sie nie martwie na sam zakup 5 tys i tysiaczek w zanadrzu wiadomo jak to z uzywanymi samochodami)
co myslicie o takiej propozycji?
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam