Samochód do max 5 tys

11 Wrz 2016, 22:27

Czegoś tutaj nie rozumiem,wrzucasz Lybrę czy 406 które są podobne gabarytowo do Mareii czy Toledo i twierdzisz że duże :o

Brava jakaś zmęczona życiem,z przodem coś było,z tyłu lakier jakiś zmatowiały do tego sporo wyświetleń..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Wrz 2016, 22:58

Lybra wydawala mi sie mniejsza natomiast fakt Toledo i 406 podobne gabarytowo natomiast toledo mnie nie przekonuje (miałem seata ibize duzy niewypal i jezeli padnie wybor na seata to musi mnie baaaardzo pozytywnie zaskoczyc). reszte obejrze pojutrze poniewaz jutro poprawa na studiach wiec nie bede mial glowy ;) dzieki za propozycje cos wyhacze mam nadzieje!
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

12 Wrz 2016, 19:46

Opel w 1.7 TD ryzyko spore, bo z tego co wiem to technologia nie wyrobiła z czasem i potrafiła nie jednemu ogołocić portfel, natomiast 1.6 powiem szczerze, że nawet jeśli 16v to przy szanowaniu tego auta i bieżącej konserwacji która kosztuje groszę będzie bardzo wdzięcznie wozić z miejsca na miejsce. Jeszcze ewentualnie mogę zaproponować
[link do oferty na Olx wygasł] - spalanie zbyt piękne aby było prawdziwe, ale warto zobaczyć.
[link do oferty na Olx wygasł] - z tego co wiem jedno z najmniej awaryjnych aut.
[link do oferty na Olx wygasł] - francuz aczkolwiek model, który zyskuje coraz większy szacunek.
pafcio1206
Nowicjusz
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 18 07 2014
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Volvo V40
Silnik: 1.8 122KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

13 Wrz 2016, 22:04

temat do zamkniecia :) kupilem Hone Civic 97 rok 1.4 iS (90 koni) w gazie ;) 3 drzwiowe male autko mam nadzieje ze z 4 osobami na pokladzie dojdzie do setki szybciej niz Corsa b 1.5td xd ale oby byla tak malo awaryjna jak corsa ;) dzieki wielkie za pomoc !
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

14 Wrz 2016, 11:11

1.7TD w Oplu to ryzyko? Ty wiesz co mówisz? Ten silnik to jedna z lepszych konstrukcji i sporo lepsza od 2.0DTI które dopiero potrafi ogołocić z pieniędzy..

peaceandlov gratki i wrzuć jakieś foto :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Wrz 2016, 12:14

97 rok sprawdzany na stacji diagnostycznej( mojej zaprzyjaznionej )oplaty do maja zimowki nowe na stalowkach i wszystko dziala !:)
peaceandlov
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Opole Lubelskie
Prawo jazdy: 15 10 2012
Auto: nie mam

14 Wrz 2016, 12:21

Ładna niech się sprawuje :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012