Auto 25k PLN

19 Sty 2013, 00:34

Witam , poszukuje auta. Jestem mloda osoba i w sumie to nie wiem jeszcze czego chce gdyz sporo modeli mi sie podoba dlatego chcialbym sie poradzic.
Przegladajac allegro spodobalo mi sie kilka modeli aut :

-Audi A3 po roku 2003
-Audi A4 rok 2000-2004 produkcji
-Citroen C4 coupe
-Volvo V50/S40

Nie jestem tez pewien czy diesel czy moze benzyna i zalozyc LPG , czy ktos cos moze powiedziec o wyzej wymienionych autach? :wink:
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

19 Sty 2013, 13:46

Przegladajac allegro spodobaly mi sie jeszcze
- Alfa 159
-Fiat Bravo
-Saab 9-3
aczkolwiek o marce Fiat i Alfa kraza legendy co do ich awaryjnosci , czy ktos moze powiedziec z wlasnych doswiadczen jak to wyglada ?
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

19 Sty 2013, 16:11

jesli chodzi o ta awaryjnosc to 159 zrobila spory skok w przod,ale 25tys to za malo na dobry egzemplarz, co do audi ciezko znalezc nie zajechana sztuke , ale warto szukac
czempion
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 296
Prawo jazdy: 17 09 2012
Auto: ford mondeo

19 Sty 2013, 16:19

A co sadzisz o volvie s40 z silnikami 1.6 D ? Sa te same silniki ktore pracuja w francuzach aczkolwiek nie widzialem o nich zbyt wiele negatywnych opini
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

19 Sty 2013, 16:42

volvo diesle ma cienkie jak sik pajaka :D
http://autokult.pl/2011/09/30/volvo-s40 ... i-problemy
ludzie zachwalaja benzynki
czempion
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 296
Prawo jazdy: 17 09 2012
Auto: ford mondeo

19 Sty 2013, 16:50

tak tylko mi potrzebne jest auto dosc ekonomiczne , a z wymienionych aut to poprsotu volvo jest najladniejsze.

A co sadzicie o dieslach w saabie 9-3 sa to diesle opla aczkolwiek jak sie one sprawuja ?
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik benzynowy 1.6 SIDI Turbo - Opel
    Ta nowoczesna czterocylindrowa jednostka benzynowa z bezpośrednim wtryskiem paliwa jest produkowana w dwóch konfiguracjach. Wersja Eco Turbo o mocy 125 kW/170 KM i maksymalnym momencie obrotowym 280 Nm została skonstruowana ...

19 Sty 2013, 19:13

Najlepsze dieslel (bez jakiegokolwiek porownania) bedzie w bravo - 1,9 jtd. Oczywiscie mam na mysli bezawaryjnosc, nie dynamike (choc tutaj tez nic nie brakuje).

Jesli chodzi o wzgledy estetyczne to tez nie wiem jak mozna porownywac bravo czy alfe z kanciastym s40, ale to juz kwestia gustu... Volvo moze sie podobac ze wzgledu na klasyczne proporcje, ale tutaj z kolei dla mnie saab kroluje.

Fiat bedzie najmlodszy, a jak rozwazasz tylko diesle to rowniez najmniej awaryjny
Yankee
Aktywny
 
Posty: 402
Prawo jazdy: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.8 TSI 180KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

19 Sty 2013, 19:35

Rozumiem ze identyczny silnik co w bravo jest i w Alfie ?
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

19 Sty 2013, 20:25

Kup audi a3, za 25tys znajdziesz zadbany egzemplarz chodz latwo nie bedzie, ale widzialem jyuz kilka ofert, w zamian dostaniesz klase audi, auto budzace respekt i podziw na ulicy, frajde z jazdy, kupujac gowna typu fiat przegrywasz zycie, zero frajdy z takiego auta
glorusek
Początkujący
 
Posty: 58
Prawo jazdy: 01 01 2001

19 Sty 2013, 20:35

A co być powiedział na Kię cee'd [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ? Dobre silniki, oszczędne, młody rok no i opinie dobre.

Kup audi a3, za 25tys znajdziesz zadbany egzemplarz chodz latwo nie bedzie, ale widzialem jyuz kilka ofert, w zamian dostaniesz klase audi, auto budzace respekt i podziw na ulicy, frajde z jazdy, kupujac gowna typu fiat przegrywasz zycie, zero frajdy z takiego auta


A3 respekt i podziw na ulicy? Nie rozśmieszaj mnie :lol:
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

19 Sty 2013, 20:41

Juz bym wolal golfa V bo jest wiekszy niz a3 ... Co do spojrzen na ulicy to predzej zwrocilbym uwage na takie volvo czy alfa niz oklepane audi. Druga sprawa audi z lat w zasiegu 25k to glownie diesle 2.0 ktore sa strasznie trefne.
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

19 Sty 2013, 23:05

Typowy przedstawiciel segmentu dresiarskiego, ktory wybiera samochod na podstawie tego ile punktów lansu moze uzyskac od ziomkow na dzielni. A 4 kółka na masce są zaraz po BiEmDablju notowane, wiec 3a brac i na inne sie nie ogladac

A fakty są takie, że poza tym znaczkiem na masce 90% a3 z rocznika 03-04 przegrywa z połowę młodszym (licznikowo duzo wiecej) Fiatem pod kazdym wzgledem.
Nie wspominajac o Alfie bo to juz segment wyzej, ale ta jest bardziej awaryjna (legendarne zawieszenie) no i ciezko wyrwac w tej kwocie

ps odnsilem sie oczywiscie do wypowiedzi kolesia od podziwu na ulicy, ale cos tu cytowanie nie działa
Yankee
Aktywny
 
Posty: 402
Prawo jazdy: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.8 TSI 180KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

19 Sty 2013, 23:55

Osobiscie chyba zaczne poszukiwania od Volva s40 jednak strasznie podoba mi sie ta sylwetka, troszke czytalem tez o silnikach i moze do bezawaryjnych nie naleza ale tez strasznych opini o nim nie widzialem, a podobno to jedna z najbardziej udanych jednostek francuskich.
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice

21 Sty 2013, 21:24

Mocno zainteresowala mnie najnowsza Ibiza z silnikami 1.4tdi auto wydaje sie byc mega ekonomiczne , czy ktos mial z nim stycznosc ?
zuraw3
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Brudzice