Auto bez ubezpieczenia?

Auto bez ubezpieczenia?

24 Gru 2017, 13:59

Witam mam pytanie auto stoi bez ubezpieczenia jakieś 2 miesiące nie patrzyłem na to dawno bo po prostu stało nie przedłużałem umowy ani z niej nie rezygnowałem i teraz pytanie co zrobić najlepiej w tej sytuacji ? Proszę o pomoc :)
Wesołych świąt!!
Cinek47
Obserwowany

Auto: Fiat Punto

Re: Auto bez ubezpieczenia?

26 Gru 2017, 18:31

Teraz zależy, czy ubezpieczenie to kontynuacja tego co miałeś, czy kontynuacja ubezpieczenia po poprzednim właścicielu ( czy auto kupiłeś. Bo jak auto kupiłeś, kontynuowałeś umowę po poprzedniku, to OC się nie przedłuża automatycznie. Natomiast jak ubezpiecznie miałeś już od jakiegoś czasu, to powinno przejśc na następny okres.
Ale tak czy inaczej, leiej iść zapłacić, niż czekać aż UFG się upomni.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci kamuflują swoje prototypowe modele? Jak producenci kamuflują swoje prototypowe modele?
    Na kultowym Goodwood Festival of Speed po raz pierwszy w warunkach drogowych Toyota pokazała nową Suprę. Ale sportowego coupé nie mogliśmy podziwiać w całej okazałości, bowiem jego nadwozie zostało pokryte skutecznym ...
    Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...

•  
    • Audi PB18 e-tron, bok
      Fiat Freemont Cross
      Porównanie: Hyundai Getz, Nissan Micra K12, Peugeot 206, Skoda Fabia I
      1/4 mili BMW - turbo