Auto dla rodziny 2+1

20 Cze 2019, 14:09

Cześć,
Jeden samochód pomogliscie mi już kupić jakiś czas temu liczę na kolejną pomoc :D
Potrzebuje auta dla rodziny 2+1 w perspektywie 2+2 w najbliższych latach. Auto będzie użytkowane głównie na dojazdy do pracy autostrada A2 2x60 km codziennie i krótsze odcinki po pracy.
- przebieg roczny ok 30-35tys km
-głównie autostrada
Wymagania:
Auto pod LPG lub diesel, obecnie jeżdżę accordem VII i bagażnik niestety nie zachwyca ustawnoscia, miejsca w środku ok. Bardzo miłe widziany automat, budżet na samo auto ok 40-45tys. Nadwozie raczej kombi. Chciałbym aby w środku było ciszej było ciszej niż w hondzie, dynamika mi wystarczy na takim samym poziomie, jeżdżę spokojnie (autostrada 12-130km/h).
Moje propozycje to:
MONDEO MK4
CITROEN C5
PEUGEOT 508
Niestety nie mam pojęcia jakie silniki. Czekam na waszą podpowiedź i propozycje innych aut.
Z góry dzięki za odpowiedź.
przemoo93
Nowicjusz
 
Posty: 34
Prawo jazdy: 0- 7-2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Honda Accord VII
Silnik: 2.0 i-VTEC 16V 155KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

20 Cze 2019, 17:00

Wszystkie trzy propozycje są bardzo dobre. Szukaj z dieslem 2.0 (to ta sama konstrukcja)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14067
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

20 Cze 2019, 19:57

Dzięki za odpowiedź. A jak wygląda sprawa skrzyń automatycznych w tych autach?
przemoo93
Nowicjusz
 
Posty: 34
Prawo jazdy: 0- 7-2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Honda Accord VII
Silnik: 2.0 i-VTEC 16V 155KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...