Jakie auto dla rodziny??

24 Cze 2007, 21:09

Więc, ma to byc auto dla rodziny. Lubie auta wysokie. Prowadzić go będzie najczęściej kobieta. Obecnie mam Forda Mondeo jest za niski i szeroki. Myślałem o Toyota Corolla Verso i o Opel Meriva. Może doradzicie mi jeszcze jakieś inne autka?? A co myślicie o tych wyżej wymienionych??
damian552
Nowicjusz
 
Posty: 7

24 Cze 2007, 23:10

:)
damian552
Nowicjusz
 
Posty: 7

25 Cze 2007, 09:29

zależy od wielkości rodziny i jakimi funduszami dysponujesz... Tak na chybił po tych co wymieniłeś to może np. być Focus C-Max, egzemplarz z początku (2004) by mógł już chyba kosztować ze 40tys. Jest też VW Touran. Z nim podobnie (2003). Obydwa są stosunkowo wysokie - tak jak chciałeś...
Opel Astra III sedan...^^Gliwice RLZ**
Schwabschreiber
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: ^^Ożarów Mazowiecki City^^ Passat 2,0FSi Vectra 1,9cdti Clio 1,2

25 Cze 2007, 11:01

rodzina jest mała, a mianowicie 3 osoby. Co do funduszy to zastanawiam sie nad nowymi bądź dwu - trzy latkami generalnie do 70 tyś. A co myślicie o Toyota??
damian552
Nowicjusz
 
Posty: 7

25 Cze 2007, 11:16

mysle ze w tym przypadku najlepsza bedzie Toyota nie musisz sie zastanawiac,bardzo dobra marka.przyjemnej jazdy. :)
misiek
Początkujący
 
Posty: 93
Miejscowość: london,vw passat ,1.9 TDI 90KM

25 Cze 2007, 21:57

miej na względzie auta używane. Za 70tys. spokojnie machniesz sobie najnowszego Passata. Ja jestem jedynakiem (3os. rodzina) i mam tego nowegoPassata. Żaden kłopot sie wniego spakować i jechać... Ale jeśli chcesz minivana to polecam chyba Toyotę... Mieliśmy kiedyś Avensis i nas nie zawiodła. Corolla Verso powinna byc podobna. Ta sama marka i podobna cena.
Opel Astra III sedan...^^Gliwice RLZ**
Schwabschreiber
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: ^^Ożarów Mazowiecki City^^ Passat 2,0FSi Vectra 1,9cdti Clio 1,2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce
    Zaprezentowany w 2014 roku model NX stanowi 40 proc. całkowitej sprzedaży japońskiej marki. Ma 4 640 mm długości i 1 645 mm wysokości. Pod maską może pracować jeden z dwóch napędów. Pierwszy to hybryda z 2,5-litrowym ...
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...

26 Cze 2007, 16:51

Ej przeciez ty niedawno mowiłes że masz 15 lat a teraz mowisz że masz passata/ Jak to jest?
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków