Auto do 100 tys złoty

20 Maj 2015, 20:02

Przez ostatnie 2 lata z bólem serca odkładałem na mój wymarzony samochód :D W końcu uzbierałem 100 tys :) Jednak chce je dobrze wydać. Zastanawiałem się nad jakąś Skodą albo Volkswagenem. Obie marki wydają się przyzwoite i części do nich są w miarę tanie. A po za tym jest dużo autoryzowanych warsztatów tych marek. Jednak do tej pory z żadną z nich nie miałem do czynienia, i chciałem was się zapytać o zdanie. Którą markę i jaki model byście polecili do 100 tys zł ??
tadziorola1
Nowicjusz
 
Posty: 3
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Renault Espace III
Silnik: 2.2 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

20 Maj 2015, 20:05

Serio odkładałeś 2 lata na samochód i wymarzone są Skoda i VW? :D Nie no kto co lubi ale to co te auta mają pod maską szybko marzenie może stać się koszmarem :ok:
Superb ładnie wygląda na ulotkach w max wersji ale ciekawe jak będzie się prezentować bieda wersja z sensownym silnikiem, bo zapewne na taką tylko starczy

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ode mnie leci takie lekko używane cudo :D
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

20 Maj 2015, 20:11

Dokładnie jest tyle innych ciekawszych marek które możesz wziąć pod uwagę.
A musi być to nowy?

Chociaż jak masz zamiar pojeździć z 2-3 lata później go pogonić to grupę VAG możesz wziąć pod uwagę ale jak dłużej to lepiej kupić coś innej marki.

Zobacz na Hondę Civic
Hatchback czy kombi
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Renault Laguna
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Jakiś model od Mazdy/Citroena?
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma
    Fabryka Volkswagena w Wolfsburgu, dział rozwoju technicznego, hala 70 – wjeżdża Golf. W hali nie ma okien, a mimo to samochód porusza się po oświetlonych słońcem ulicach. Tylko że tutaj nic nie jest prawdziwe, ...