Auto do 15K z małym spalaniem

auto do 15K z małym spalaniem

21 Sie 2012, 22:04

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, próbowałem coś znaleźć na ten temat, ale nie za bardzo mi to wychodzi.

Aktualnie jeżdżę Renault Megane I 1.6 benzyna 96rok.
Chciałbym zmienić auto, ponieważ 16letnie auto zaczyna robić się skarbonką, a ja jeżdżę 3 razy w tygodniu po 250km trasy + wiadomo jeszcze po mieście, więc koło 1tys km/tyg. Chciałbym kupić jakieś nowe autko, mniej więcej od 2002 roku, ale które będzie miało bardzo małe spalanie. Szczerze mówiąc mało się znam na autach, nigdy mnie to totalnie nie interesowało. Auto nie musi mieć jakiś wypasionych funkcji, bo mi to po prostu nie potrzebne. Czy moglibyście mi coś doradzić, bądź pokierować?
mushuk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 2009
Auto: Renault Megane I 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3 Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...
    Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005