Auto do 5500

20 Mar 2011, 10:41

a moze punto? Mi bardzo fajnie sie jezdzilo, byl moim pierwszym samochodem, a mysle, ze w tej cenie na pewno cos znajdziesz.. ostatnio nawet widzialam na gieldzie w krk punto II za 5500 :P ale zapewne bylo z nim cos nie tak jak byc powinno :P
Maja
MarzenkaMaja
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Kraków

20 Mar 2011, 13:25

Fiat z tego co wiem lepiej nie taki wiekowy a co do tego clio to juz go nie widze :(
Magdziula
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: sułkowice

20 Mar 2011, 14:08

[link do oferty na Allegro wygasł]
oplacony? nie wiem, ale to jeden z nielicznych godnych uwagi w tej kwocie :wink:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

20 Mar 2011, 17:23

No i co z tego że Fiat wiekowy?Kumpel ma z 1995roku Punto i sobie chwali jak narazie.
Zobacz tego [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] moim zdaniem bardzo ciekawy egzemplarz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Mar 2011, 17:27

mowie jak mi doradzano, fiata powiedzieli zebym nie brala pod uwage ale jak mowie nie znam sie, a co myslicie o tym civicu z poprzedniej str. i [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] , niestety tego clio juz nie widze
Magdziula
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: sułkowice

20 Mar 2011, 17:45

Pewnie Ci tak powiedzieli co nigdy Fiata nie mieli a sie głupich opini nasłuchali :roll:
Colt żle nie wygląda ale to tylko fotki i trzeba sie przejechać go obejrzeć jak już.
A to?? [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
a odnośnie tego Civica to wczoraj go widziałem jak szukałem ofert i za tani jest coś.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Mar 2011, 17:57

no ta corsa calkiem fajna, a i colt i corsa blisko Krakowa:) pytanie co lepiej jezdzi :P
Magdziula
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: sułkowice

20 Mar 2011, 20:14

Przejedż sie tym i tym i sama ocenisz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Mar 2011, 18:19

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] a co sadzicie o tym?
Magdziula
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: sułkowice

21 Mar 2011, 22:12

Jak dla mnie to jest bubel,za tą kase możesz mieć Clio I generacji w bdb stanie a nie II.Ogólnie to ciężko będzie kupić dobre Clio II za te pieniądze więc niewiem czy wogóle jest sens szukać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012