Auto do 6 tys.

Re: Auto do 6 tys.

23 Lis 2009, 19:00

Tak dzwoniłem wspomaganie ma. Potem przez 5 min słuchałem że licznik nie jest cofany, że jeździła nim kobieta itp. , ale akurat na to nie zwracałem uwagi.
wqwerty
Nowicjusz

Miejscowość: Lewków

23 Lis 2009, 19:55

Mowisz kobieta jezdzila,hmm czesto auta od kobiety sa ze tak powiem zaniedbane,sam wiem jak to jest u mnie,matka jak jezdzi to tylko wsiada i zeby jezdzilo zeby sie tylko kolka obracaly jak ona to mowi
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

23 Lis 2009, 20:01

Jutro może podskocze do tej meganki ze znajomym mechanikiem zobaczymy co z tego będzie.
wqwerty
Nowicjusz

Miejscowość: Lewków

23 Lis 2009, 20:09

no najlepiej
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...

•